BRAND A BUDOVÁNÍ ZNAČKY

Brand a budování značky

Kupujete telefon nebo iPhone? Auto nebo Mercedes? Pokud telefon, kupujete produkt. Pokud iPhone, kupujete brand, tedy značku. Chcete představovat značku, kterou lidé chtějí, se kterou se ztotožňují a hlavně - kterou kupují? Víte, že i vy můžete mít úspěšný brand, který budou vaši zákazníci milovat?

  • Dobře nastavený brand je nejcennějším aktivem firmy.
  • Uvádíme vaše vize do praxe. Tak, aby vaše značka získala pevné místo na trhu.
  • Pomůžeme vám vybudovat oblíbenou, výraznou a silnou značku.

BRAND PŘINÁŠÍ KONKURENČNÍ VÝHODU

Dobře řízený brand pomáhá udržet žádanou image firmy v mysli potenciálních zákazníků. Značka je součástí výrobků nebo služeb, které jejím prostřednictvím prokazují svoji kvalitu a hodnotu. To obvykle znamená, že když ukážete zákazníkovi dva identické výrobky a jen jeden je „značkový“, bude téměř vždy věřit, že značkový produkt je kvalitnější. Díky dobrému brandu si kolem sebe můžete vybudovat základnu věrných zákazníků, kteří nakupují opakovaně. Můžete prodávat své zboží a služby za vyšší ceny. Výrobky opatřené známou značkou se navíc často propagují i prodávají snadněji.

BRAND BUILDING NEBOLI BUDOVÁNÍ ZNAČKY

Brand building neboli budování značky je spojen s emocí. Tou, která se vybaví zákazníkovi při jmenování vaší značky, tou, kterou si s vámi spojí vaši zaměstnanci i širší veřejnost. Chcete se odlišit od konkurence a budovat vztah založený na té správné emoci a důvěře. Konzistentní brand building je velmi důležitou součástí strategie vašeho marketingu.

EMOCE PRO VÁŠ BRAND

Základním a nejdůležitějším výstupem spolupráce s vámi je manuál značky, kde popíšeme všechna východiska, doporučení a postupy pro vybudování oblíbené, výrazné a silné značky. Vytvoříme archetyp, který vám nejlépe sedne, a aplikujeme ho do všech oblastí marketingu. Brand totiž není jen grafické ztvárnění loga, barvy a typografie. Ale také to, jakým způsobem firma komunikuje se svým okolím, jak ji vnímají zákazníci, partneři i zaměstnanci. Na základě manuálu se pak o váš brand postaráme ve spolupráci s vámi formou full service.

Zjistěte více o brandingu

Chtějte profesionální marketing

Spolupráce s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ je plně profesionální. Co se mi na nich nejvíc líbí, je, že k danému problému, který zrovna řešíme, přidávají svoje know-how. Ještě k tomu dávají něco víc, co je třeba i nad rámec sjednané zakázky.

Ing. Vilém Suchomel
Ředitel marketingu a strategie
SPP CZ, a.s.