Internetový marketing a online marketing

Internetový marketing

Nastavit dobře online marketing tak, aby vám skutečně vydělával, je náročné skoro stejně jako ovládat dopravní letadlo. Svou roli totiž hrají desítky faktorů, možných online nástrojů jsou desítky a vše je třeba vidět v souvislostech. U nás nemusíte vědět, co přesně potřebujete pro váš byznys. Jednoduše za námi přijďte s problémem a my ho v online prostředí vyřešíme.

 

  • Dobrý internetový marketing = návštěvníci a objednávky.
  • Chtějte zkušené specialisty s reálnými výsledky.
  • Internetový marketing na míru od webu po obsah a linkbuilding.

Bez strategie do toho nejdeme

Důraz na základ v marketingové strategii, pochopení vašich cílů, zákazníků a vašeho byznysu, nás odlišuje od ostatních agentur. Protože je klíčové pochopit a rozhodnout, na jaké zákazníky se máte zaměřit, co jim nabídnout a jak jim efektivně sdělit to, že pro ně máte lepší nabídku než konkurence. A až pak zvolit a nastavit online marketingový systém, který bude pracovat ve váš prospěch.

 

Máme tým zkušených specialistů

Online marketing je dnes v pozici jako fotbal. Prakticky každý z marketingové branže tvrdí, že mu rozumí a mohl by být trenérem národního mužstva, ovšem ve skutečnosti jen zlomek firem díky němu dosahuje skutečně reálné obchodní výsledky. My také tvrdíme, že internetovému marketingu rozumíme. A tvrdí to i úspěšné projekty a klienti, se kterými pracujeme. Chcete pracovat s týmem špičkových specialistů nebo s někým, kdo si jen myslí, že ví jak na to? Také Google důvěřuje našim schopnostem - jsme certifikovaným partnerem Google.

Jak postupujeme?

Námi navržená cesta musí vždy vést k úspěchu. Proto vyjdeme nejen ze zkušeností a expertízy, ale především z důkladných analýz a tvrdých dat. Skvěle fungující online marketing je pro nás jako precizně vyladěný orchestr. Ať se jedná o SEO, internetovou reklamu, PPC, linkbuilding nebo content, vše sladíme do harmonie. Průběžně měříme důležité ukazatele, vyhodnocujeme je a podle získaných informací vše opakovaně upravujeme, abyste svých cílů dosahovali co nejrychleji a zároveň dlouhodobě.

 

Zjistěte více o možnostech internetového marketingu pro vás

Chtějte profesionální marketing

Spolupráce s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ je plně profesionální. Co se mi na nich nejvíc líbí, je, že k danému problému, který zrovna řešíme, přidávají svoje know-how. Ještě k tomu dávají něco víc, co je třeba i nad rámec sjednané zakázky.

Ing. Vilém Suchomel
Ředitel marketingu a strategie
SPP CZ, a.s.