Marketing pro B2B firmy [nová]

Služby:

Marketing pro B2B firmy

Polovina českých B2B firem se zcela dobrovolně připravuje o větší tržby a zisky. Víte, co udělat pro to, abyste mezi ně nepatřili?

  • Zjistíme, co můžete zlepšit v marketingu.
  • Navrhneme konkrétní kroky a pomůžeme vám s nimi.
  • Získáte nové zákazníky a více ze současných klientů.

Marketingový audit

Časy se mění. Marketingové aktivity, které fungovaly v minulých letech již dnes nestačí. Marketingový audit se podívá na vše, co ovlivňuje příjmy vašeho podniku a zjistí, zda využíváte všechny možnosti jak získávat nové zákazníky.

On-line marketing

Dobrý online marketing je v současné době nezbytností také pro B2B firmy. Vylepšíme váš web, zajistíme, aby vás viděli na internetu ti správní lidé a přesvědčíme je, aby věnovali pozornost vaší nabídce a získáme na ně kontakt.

Marketingové konzultace

Víte, jaké jsou nejnovější trendy v marketingu, a znáte marketingové nástroje, které skutečně fungují? Pracujete na nové marketingové strategii a hodil by se vám nezávislý názor? Naši marketingoví experti a poradci vám při tom můžou pomoci.

Zjistěte více o našem řešení

Test: 10 nejčastějších a nejdražších marketingových chyb v B2B

Ověřte si v testu, zda děláte marketing správně a neplýtváte
čas, peníze a energii na něco, co nepomáhá rozvoji vaší firmy.

Spustit test

Chtějte profesionální marketing

Jsme rádi, že máme dobrou webovou prezentaci, díky které získáváme zájemce o naše haly. Líbil se nám také nápad na aplikaci, která umožňuje poptat halu na míru. Spolupráce s marketingovou kanceláří byla z jejich strany profesionální a bez problémů.

Vladímír Chmela
Senior Manager
Gumotex, a.s.