Marketing pro B2B firmy [nová]

Marketing pro B2B firmy

Polovina českých B2B firem se zcela dobrovolně připravuje o větší tržby a zisky. Víte, co udělat pro to, abyste mezi ně nepatřili?

  • Zjistíme, co můžete zlepšit v marketingu.
  • Navrhneme konkrétní kroky a pomůžeme vám s nimi.
  • Získáte nové zákazníky a více ze současných klientů.

Marketingový audit

Časy se mění. Marketingové aktivity, které fungovaly v minulých letech již dnes nestačí. V marketingovém auditu se podíváme na vše, co ovlivňuje příjmy vašeho podniku, a zjistíme, zda využíváte všechny vhodné cesty k získání nových zákazníků.

On-line marketing

Dobrý online marketing je nezbytností také pro B2B firmy. Vylepšíme váš web, zajistíme, aby vás viděli na internetu ti správní lidé a přesvědčíme je, aby věnovali pozornost vaší nabídce a získáme na ně kontakt.

Marketingové konzultace

Víte, jaké jsou nejnovější trendy v marketingu, a znáte marketingové nástroje, které skutečně fungují? Pracujete na nové marketingové strategii a hodil by se vám nezávislý názor? Naši marketingoví experti a poradci vám rádi pomůžou na cestě k ještě většímu úspěchu.

Zjistěte více o marketingu pro b2b

Chtějte profesionální marketing

Co se týče marketingu, tam je určitě pozitivní efekt v tom, že mě donutili o těchto věcech intenzivně přemýšlet. Diskutujeme spolu o marketingovém know-how, tak se to i učím, a to má určitě i pozitivní dopad na moje podnikání. Experti z MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ mi pomohli ujasnit si, jakým směrem jít v rozvoji firmy a navrhli propagační kampaň, která nám přinesla desítky nových klientů.

Ing. Jiří Kadeřávek
majitel firmy
WebStep s.r.o.