Služby

špičkové služby podložené strategií

Vytvoříme pro vás promyšlené marketingové systémy, které používají přední ziskové firmy.

  • Vše, co pro vás uděláme, má silný základ v marketingové strategii.
  • Vybereme online marketingové nástroje, které skutečně fungují.

marketingové konzultace

Základ vašeho úspěchu je v marketingové strategii

Bez plánu cesty a dobré mapy se nedá dojít k cíli. Proto i vaše společnost potřebuje pro svůj marketing jasný návod, který řekne, co dělat, když chcete zacílit na správné zákazníky, prodat jim vaše produkty a služby a zvýšit obrat.

Důraz na marketingovou strategii, pochopení vašich zákazníků a vašeho byznysu, nás odlišuje od ostatních agentur. Protože pokud váš zákazník neví, proč by si měl zvolit právě vás ze všech ostatních možností, pak vás nezachrání ani spousta peněz investovaných do PPC kampaní, SEO, content marketingu atd.

Pokud již marketingovou strategii máte, dokážeme rychle posoudit, zda je aktuální a správně nastavená díky našemu originálnímu know-how pro marketingový audit. Můžete také využít naše marketingové konzultace.


koncepční marketing

Online marketing jako precizně vyladěný orchestr

Zhmotníme vaši vizi dlouhodobého růstu. Ukažte nám problém a my ho za vás v online prostředí vyřešíme. Žádný nemáte? Stavte se a podíváme se, jestli náhodou nepatříte mezi 9 z 10 firem, jejichž web a internetový marketing nepracují na 100 %. Posuneme vás i vaši propagaci na další úroveň. Co se týče měřitelných výsledků, neznáme limity. Ani ty procentní.

Skvěle fungující online marketing je pro nás jako precizně vyladěný orchestr. Ať se jedná o SEO, PPC kampaně, inbound marketing, linkbuilding, sociální sítě nebo content, vše sladíme do harmonie.

Digitální analýza je často opomíjená věc, bez ní však neporostete. Průběžně proto měříme důležité ukazatele, vyhodnocujeme je a podle získaných informací vše opakovaně upravujeme, abyste svých cílů dosahovali co nejrychleji a zároveň dlouhodobě.

 

Zjištěte více o našem řešení

Chtějte profesionální marketing

Díky radám a práci partnerů z MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ jsme v obchodní činnosti naší firmy zaznamenali první výsledky po dvou až třech týdnech a za tři měsíce se náš obrat zvýšil asi o 30 %.

Ing. Bruno Vallance
jednatel firmy
Oekoplan Czech Republic s. r. o.