Služby

Perfektní služby podložené strategií

Zařídíme pro vás efektivní způsoby marketingu, které používají přední ziskové firmy.

  • Vše co pro vás uděláme má základ v marketingové strategii.
  • Vybereme pro vás online marketingové nástroje, které skutečně fungují.

marketingové konzultace

Základ vašeho úspěchu je v marketingové strategii

Bez plánu cesty a dobré mapy se nedá dojít k cíli. Proto i vaše společnost potřebuje pro svůj marketing jasný návod, který řekne, co dělat, když chcete zacílit na správné zákazníky, prodat jim vaše produkty a služby a zvýšit obrat.

Důraz na marketingovou strategii, pochopení vašich zákazníků a vašeho byznysu, nás odlišuje od ostatních agentur. Protože pokud váš zákazník neví, proč by si měl zvolit právě vás ze všech ostatních možností, pak vás nezachrání ani spousta peněz investovaných do PPC kampaní, SEO, content marketingu atd.

Pokud již marketingovou strategii máte, dokážeme rychle posoudit zda je aktuální a správně nastavená za pomocí našeho originálního know-how pro marketingový audit. Můžete také využít naše marketingové konzultace.


koncepční marketing

Online marketing jako precizně vyladěný orchestr

Řekněte nám, co je váš cíl, ukažte nám problém a my ho za vás v online vyřešíme. Že nemáte problém? Stavte se a podíváme se, jestli náhodou nepatříte mezi 9 z 10 firem, jejichž web a internetový marketing nepracují na 100 %. Posuneme vaši propagaci na další úroveň. Co se týče hmatatelných výsledků, neznáme limity. Ani ty procentní.

Skvěle fungující online marketing je pro nás jako precizně vyladěný orchestr. Ať se jedná o SEO, PPC kampaně, inbound marketing, linkbuilding, sociální sítě nebo content, vše sladíme do harmonie.

Digitální analýza je často opomíjená věc, nicméně i v internetovém marketingu platí, že bez řízení není velení. Průběžně proto měříme důležité ukazatele, vyhodnocujeme je a podle získaných informací vše opakovaně upravujeme, abyste svých cílů dosahovali co nejrychleji a zároveň dlouhodobě.

Nabídku služeb máme širokou, ale vybírat si složitě nástroj za nástrojem nemusíte. Ať už pro vás vytvoříme web na základě UX, zajistíme SEO, PPC, linkbuilding nebo content, vše do sebe perfektně zapadne.

 

Zjištěte více o našem řešení

Chtějte profesionální marketing

Marketingová kancelář.cz pro nás zajišťovala internetový marketing od PPC kampaní přes SEO analýzy až po tvorbu specializovaného portálu o dveřích. Díky výborné spolupráci s nimi se nám podařilo nastavit ucelený systém online marketingu, který přivádí zákazníky.

Martin Dozrál
generální ředitel
SOLODOOR