Marketingová strategie

Marketingová strategie

Podnikat a dělat marketing bez strategie je jako střílet poslepu na běžící terč. Můžete se náhodou trefit, ale pravděpodobněji bude spousta vašeho úsilí a peněz vynaložená zbytečně.

  • Bez projektu nepostavíte dům. Bez strategie neuděláte dobrý marketing s reálnými přínosy.
  • Získejte jasný návod komu, jak a za kolik nabízet vaše služby a produkty.
  • Vypracovali jsme již desítky úspěšných marketingových strategií.

Z jakého důvodu marketingová strategie?

Je našim společným zájmem, abyste byli na trhu úspěšní a ziskoví. A naše zkušenost podložená dvaceti lety praxe a neustálým vzděláváním v marketingu říká, že toho nedosáhnete bez jasné strategie. Jsme odlišní a zakládáme si na tom. Takový důraz na marketingovou strategii, pochopení vašich zákazníků a vašeho byznysu u ostatních agentur nenajdete. Zatímco jiní už rozjíždějí PPC kampaně, my plánujeme nejlepší cestu. Díky tomu nakonec dojdete k cíli dříve.

Strategie přetavená v reálný výkon

Je životně důležité vědět, na jaké zákazníky se máte zaměřit, co jim nabídnout a jak jim sdělit to, že pro ně máte lepší nabídku než konkurence. Jen na základě strategie můžeme zvolit správný mix online marketingu, který vám přinese měřitelné výsledky, za kterých budete nadšení. Přivedeme vám nové zákazníky a postaráme se o důkladnou péči o ty stávající. Vše díky funkčnímu systému využívajícímu web, SEO, PPC, linkbuilding, content, emailing, sociální sítě a další nástroje, které jsou naším denním chlebem.

Jak postupujeme?

  • Společně stanovíme cíle - chceme se toho dozvědět co nejvíce, proto se budeme hodně ptát. Až detailně pochopíme vaši situaci, stanovíme cíle, kterých budeme chtít společně dosáhnout.

  • Navrhneme nástroje zaručující úspěch - námi navržená cesta musí vést k vašemu úspěchu. Proto vyjdeme nejen ze zkušeností a expertízy, ale především z důkladných analýz a tvrdých dat.

  • Vytvoříme přehledný systém - aby věci fungovaly tak, jak mají, je třeba je dělat systematicky. Proto navrhneme přehledný systém marketingových aktivit, krok za krokem.

  • Měříme a vyhodnocujeme - navrhneme systém ukazatelů, díky kterým budete vždy vědět, že jste na správné cestě. Pokud najdeme nové příležitosti, budete moci rychle reagovat.

  • Výsledkem nejsou nic neříkající čísla na papíře, ale skuteční zákazníci, kteří se k vám budou rádi vracet. Ať už je místem vašeho podnikání Brno, Praha nebo Ostrava nebo jste kdekoli jinde.

Zjistěte více o marketingové strategii pro vás

Chtějte profesionální marketing

Potřeboval jsem web rychle kvůli jednomu výběrovému řízení, aby se zájemce mohl podívat na naši práci. V MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ mi vyšli vstříc a udělali web rychle a za dobrou cenu.

Marián Jelínek
majitel
Koupelny Jelínek