Marketingové konzultace

Marketingové konzultace

Chcete zlepšit své podnikání? Líbilo by se vám několika malými změnami zvýšit tržby a zisk třeba o 25 procent? Jste profesionál ve svém oboru, ale ne v marketingu? Pokud jste odpověděli ano, pak jsou pro vás určeny marketingová konzultace a marketingové poradenství.

  • Nezávislý pohled na vaše podnikání, produkty a služby.
  • Konkrétní návrhy opatření pro zlepšení marketingu.
  • Nové kreativní nápady a marketingové nástroje pro vás.

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V MARKETINGU

Svět a lidé v něm se neustále mění. Ať vyvíjíte úplně nový produkt nebo již máte zaběhlou firmu, nutně se musíte rychle se měnícímu trhu a zákazníkům přizpůsobovat. Podívejte se ve spolupráci s námi na vaše podnikání a marketing novýma očima. Známe nejnovější trendy v marketingu a marketingové nástroje, které skutečně fungují.

NEZÁVISLÝ POHLED NA VĚC

Pomůžeme vám podívat se několik kroků dopředu, předvídat trendy, odlišit se od konkurence. Probereme s vámi vaši strategii a získáte cenné rady, poznatky a zkušenosti. Díky pohledu zvenčí získáte nezávislý pohled na vaše podnikání (firmu, produkty a služby) a získáte také konstruktivní kritiku (systematicky budeme hledat chyby).

JAK VYPADÁ SPOLUPRÁCE S NÁMI

Naše doporučení pro vaše správné rozhodování jsou vždy pečlivě podložené našimi zkušenostmi a jsou v souladu se současnými marketingovými trendy. Prozkoumáme váš podnik, zjistíme vaše cíle a potřeby a na základě toho vám dáme konkrétní návrhy opatření pro zlepšení marketingu i nové kreativní nápady. Ať už je vašim místem podnikání Brno, Praha nebo jiné místo, marketingová konzultace pro vás bude přínosná.

Zjištěte více o marketingových konzultacích pro vás

Chtějte profesionální marketing

Na spolupráci s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ si cením toho, že dokáže komplexně uvažovat nad specifickými službami, které poskytujeme a adresně doporučit, které aktivity pro nás mají v oblasti propagace a reklamy opravdu smysl a kterými se zabývat naopak nemáme.

Jan Ledvinka
Jednatel firmy
THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o.