Tvorba webu

Tvorba webu

Prosaďte se na internetu i vy s moderními web stránkami nebo eshopem. Kvalitní webová prezentace je v současnosti základem marketingu. Tvoříme vysoce kvalitní, originální a skutečně fungující webové stránky a e­shopy se špičkovou grafikou, přínosným obsahem a jasnou orientaci na zákazníka.

  • Vytvoříme pro vás webové stránky s originálním designem i obsahem.
  • Web dostanete  včas a za dohodnutou cenu díky projektovému řízení .
  • Úspěšnost vašeho webu zaručí dobré nastavení SEO (optimalizace pro vyhledávače).

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK PRO BRNO, CELOU ČR I SVĚT

Kvalitní webové stránky jsme vytvořili pro velké i malé firmy z Brna, ale i třeba z Chorvatska či Austrálie. Moderní webové stránky a dobrý e­-shop se vám vyplatí. Máme velké zkušenosti s tvorbou unikátních webových stránek. Naše projekty si můžete prohlédnout na stránce reference.

JAK POSTUPUJEME PŘI TVORBĚ WEBU?

Nejprve zjistíme vaše cíle a představy a prozkumáme chování vašich žádaných zákazníků. Na základě toho navrhneme webdesign - tedy UX a strukturu webu. Poté vytvoříme grafický návrh. Souběžně se bude webu věnovat copywriter, který napíše texty pro web tak, aby byly čtivé a přispívaly k dobré pozici ve vyhledávačích. Poté se webu ujme programátor. Nakonec vše otestujeme a web spustíme.

WEB POD VAŠÍ KONTROLOU

Váš web budete moci jednoduše sami spravovat přes redakční systém pro pohodlnou správu obsahu. Vše vám vysvětlíme a v případě potřeby vždy rádi pomůžeme. Díky tomu, že programujeme na otevřených redakčních systémech, nebudete muset nic platit za správu webu. Pomůžeme vám také se zviditelněním webu, nastavením SEO (optimalizace pro vyhledávače) a internetovým marketingem.

Zjistěte více o možnostech tvorby dobrého webu pro vás

Chtějte profesionální marketing

Jsme rádi, že máme dobrou webovou prezentaci, díky které získáváme zájemce o naše haly. Líbil se nám také nápad na aplikaci, která umožňuje poptat halu na míru. Spolupráce s marketingovou kanceláří byla z jejich strany profesionální a bez problémů.

Vladímír Chmela
Senior Manager
Gumotex, a.s.