Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Vaše internetové kampaně můžou mít reálné výsledky v podobě objednávek a prodejů! Máte kvalitní produkty a služby, dobré webové stránky a děláte reklamu, ale pořád to není ono? To vyřeší právě výkonnostní marketing!

  • Zajistíme, aby se uživatelé vašeho webu chovali tak, jak potřebujete.
  • Vše od vyladění webu až po jeho efektivní propagaci.
  • Používáme nejnovější metody, technologie a postupy. Máme výsledky!

PROČ VÝKONNOSTNÍ MARKETING? PROTOŽE FUNGUJE!

Získáme pro vás více objednávek či poptávek z webu. Výkonnostní marketing je druh online marketingu zaměřený na výkon. Zaměřuje se na konkrétní, měřitelné akce (konverze), které uživatel na vašem webu podnikne. Záleží na cílech kampaně, které spolu s vámi definujeme, a nástrojích výkonnostního marketingu, které určíme.

SPRÁVNÉ NÁSTROJE DOVEDOU ZÁKAZNÍKY NA WEB

Stěžejním krokem je výběr efektivních nástrojů výkonnostního marketingu. Patří sem SEO (optimalizace pro vyhledávače na základě klíčových slov), PPC kampaně, linkbuilding (budování zpětných odkazů) či affiliate marketing fungující na systému partnerských provizí a další prvky, které osloví vaší cílovou skupinu a nasměrují ji rovnou na vaše stránky.

CHTĚJTE MĚŘITELNÉ VÝSLEDKY

U spousty reklamy, jak třeba letáky, billboardy či inzeráty v tisku nikdy nezměříte jejich účinnost. Na internetu to neplatí! Můžete měřit efektivitu každé vynaložené koruny. Zajistíme vám měřitelné kampaně, které vám budou přinášet skutečné zákazníky, ať už je místem vašeho podnikání Brno, Praha nebo jiné místo.

Zjistěte více o možnostech výkonnostního marketingu pro vás

Chtějte profesionální marketing

Marketing řešíme již tři roky ve spolupráci s firmou MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ. Tato spolupráce nám velmi pomohla v získávání nových zákazníků, především v zahraničí. V tomto roce jsme již dodali filtry do Etiopie, Číny,Německa, Litvy a na Slovensko.

Ing. Bohumil Kopečný
ředitel
Filtrex