Webdesign a UX

Webdesign a UX

Vytvořit webové stránky dnes umí kde kdo, ale vytvořit obchodně úspěšný web málokdo. Základem skutečně fungujícího webu je kvalitní webdesign a UX (user experience). A o co vlastně jde? O promyšlený návrh takové struktury a podoby webu, který bude opravdu plnit to, co od něj očekáváte.

  • 90 % webů na internetu je neúspěšných, víme jak udělat úspěšný.
  • Vytvoříme pro vás skutečně fungující webové stránky.
  • Web není jen grafika či texty, základ je poznat vaše uživatele.

WEB JE VÍC NEŽ JEN GRAFIKA A TEXTY

Nakreslit web a naplnit ho obsahem bez webdesignu a UX projektu je jako postavit dům bez plánů. Skutečně fungující web vychází z potřeb vašich uživatelů, ne naopak. Proto začínáme od průzkumu vašich zákazníků, od znalosti vašich cílů a pokračujeme přes model webu až ke špičkové grafice a obsahu na míru.

WEBDESIGN A UX PRO BRNO, CELOU ČR I SVĚT

Návrhy kvalitních webů jsme vytvořili pro velké i malé firmy z Brna, ale i třeba z Chorvatska či Austrálie. Tvorba webu má svá pravidla. Máme velké zkušenosti s webdesignem a UX. Naše projekty, které vznikly na základě promyšleného webdesignu si můžete prohlédnout na stránce reference.

DOBRÝ WEBDESIGN ZVÝŠÍ KONVERZE WEBU

Každý web má jiné cíle. Některý má přímo prodat, na jiném sbíráte poptávky. Proto je třeba vědět, jak web a jeho prvky navrhnout tak, aby plnil to, co od něj čekáte. Je lepší zelené tlačítko vpravo nebo červené vlevo? My to víme a rádi vám s vytvořením dobrého webu pomůžeme.

Zjistěte více o možnostech tvorby webdesignu pro vás

Chtějte profesionální marketing

MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ přinesla do našeho marketingu profesionalitu. Je skvělé, že s nimi můžeme řešit vše komplexně, od špičkové grafiky pro programování webu.

Pavel Šťastný
ředitel
Grant Capital