8 TIPŮ NA VYLEPŠENÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNKY

zavřít a zpět

8 TIPŮ NA VYLEPŠENÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNKY

Ze začátku roku jsme se zúčastnili školení Facebooku, které pořádá společnost www.primakurzy.cz. Vybrali jsme pro vás zajímavé a především užitečné tipy, jak vylepšit svoji Facebookovou stránku i příspěvky.

 

1. Vše si zakládejte sami

Mějte nad svými účty kontrolu. Máme tím na mysli především založení Business Manageru, Účtu pro reklamu a Facebook pixel. Mnohdy se stává, že některou z těchto věcí založí agentura nebo freelancer. Ti, kteří ji založí, jsou navždy zakladatelem a k účtům budou mít vždy přístup, vám jako firmě mohou vše pouze nasdílet nebo vás přidat.

Proto je nejlepší vše založit ve firmě a agentuře přidat přístupy až v zápětí. 

 

2. Alespoň dva správci ke stránce

Tato rada je především preventivní. Může se stát cokoliv, například vám někdo ukradne nebo zablokoje účet a vy už se ke stránce nikdy nedostanete.

Tímto máte pojištěné, že tam má přístup i někdo jiný z firmy a váš účet zůstane váš.

 

3. Vyzdvihněte část textu

Díky stránce https://tell.wtf můžete svůj text různě upravovat a odlišit se od ostatních. Například použít tučný text.

4. Nebojte se používat emoji

Emoji ikonky skvěle osvěží váš text. Můžete je využívat namísto slov nebo třeba jen pro odrážky. Je to jen na vás. My je rádi bereme zde https://emojipedia.org

5. Přidávejte 3D fotky

Facebook umožňuje přidávat 3D fotky. Je k tomu potřeba, aby váš mobil uměl vyfotit fotografii v režimu portrét. Ideální je pořídit fotku asi 1 metr od daného předmětu, který chcete mít ve 3D.

Přidávat 3D fotografie je prozatím možné pouze přes mobilní aplikaci Facebooku. Postup je stejný, jako u přidání normální fotky, akorát kliknete na vytvořit 3D. Efekt je působivý zejména na mobilu. A strhává na sebe pozornost.

 

6. Zpětné přidávání příspěvků

Zapomněli jste přidat nějaký příspěvek nebo chcete přidat něco na stránku do minulosti? Facebook umožňuje přidávat příspěvky zpětně. Místo tlačítka Sdílet klikněte na šipku vedle a zvolte Antedatovat. Zde si vyberete na jaký rok, měsíce a den chcete příspěvek přidat.

7. Vytvořte si vlastní GIF

Díky stránce https://gifmaker.me si můžete vytvořit vlastní GIF a využívat ho u vašich příspěvků.

 

8. Losování soutěží

Využíváte u vaší stránky soutěže s komentáři? Tato stránka vám vybere náhodného výherce za vás. https://commentpicker.com

 

 

Tipů jak vhodně používat Facebook máme samozřejmě v rukávu i mnohem víc.

 

 

 

off
PPC specialista
Kategorie: 
Online marketing
Dne: 18.5.2020

Chtějte profesionální marketing

Marketingová kancelář.cz pro nás zajišťovala internetový marketing od PPC kampaní přes SEO analýzy až po tvorbu specializovaného portálu o dveřích. Díky výborné spolupráci s nimi se nám podařilo nastavit ucelený systém online marketingu, který přivádí zákazníky.

Martin Dozrál
generální ředitel
SOLODOOR
18.5.2020
V době, kdy jste zalhceni "slovy a názory jiných" téma obsahu vyvstává do popředí. Jaký je ten obsah, který chceme jako markeťáci číst a vytvářet? Kam směřujeme?  
10.11.2019
Univerzální návod na to, jak dělat úspěšný marketing na Facebooku sice neexistuje, avšak všechny úspěšné stránky mají jedno společné – sdílejí poutavý obsah, který dokáže zaujmout velké množství uživatelů.

Zjistěte více o našem řešení

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.