BRAND A BUDOVÁNÍ ZNAČKY

Brand a budování značky

Víte, že i vaše značka může mít významné místo v srdcích vašich zákazníků?

  • Dobře nastavený brand je pro firmu dlouhodobý přínos.
  • Vše stojí na emoci. Lidé si nekupují produkty a služby. Kupují si požitek, který jim přinášíte.
  • Pomůžeme vám vybudovat oblíbenou, výraznou a silnou značku.

ZÍSKEJTE KONKURENČNÍ VÝHODU

Jasný brand pomáhá udržet image firmy v mysli současných i potenciálních zákazníků.

Samotná značka je součástí výrobků nebo služeb, které jejím prostřednictvím prokazují svoji kvalitu a hodnotu. Když ukážete zákazníkovi dva identické výrobky a jen jeden je „značkový“, bude téměř vždy věřit, že značkový produkt je kvalitnější. Díky dobrému brandu si kolem sebe můžete vybudovat základnu věrných zákazníků, kteří nakupují opakovaně.

STAVTE NA EMOCÍCH

Budování značky je spojeno s emocí. Tou, která se vybaví zákazníkovi při jmenování vaší značky, tou, kterou si s vámi spojí vaši zaměstnanci i širší veřejnost. Odlište se od konkurence a budujte vztah založený na té správné emoci a důvěře. Konzistentní brand building je velmi důležitou součástí strategie vašeho marketingu.

DÁME VÁM MANUÁL NA ŘÍZENÍ EMOCÍ

Základním a nejdůležitějším výstupem spolupráce s námi je manuál značky, kde popíšeme všechna východiska, doporučení a postupy pro vybudování oblíbené, výrazné a silné značky. Dporučíme archetyp a aplikujeme ho do všech oblastí marketingu. Brand totiž není jen grafické ztvárnění loga, barvy a typografie. Ale také to, jakým způsobem komunikujete se svým okolím, jak vás vnímají zákazníci, partneři i zaměstnanci.

ZÍSKEJTE VE SVÉM OBORU JMÉNO

Chtějte profesionální marketing

Se spoluprací s Marketingovou kanceláří jsem spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a to, že jejich prostřednictvím můžeme na projektech spolupracovat se špičkami v oboru.

Eva Jurčíková
manažerka marketingu
Vaše Nároky.cz