Česká pojišťovna - nábor
zavřít a zpět

Česká pojišťovna - nábor

Česká Pojišťovna je největší pojišťovnou na českém trhu a má více než 180 let bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Je však známá také jako zaměstnavatel? Jakou kariéru může nabídnout pro čerstvé absolventy či naopak  profesionály? Podívejte se, jak jsme navrhli kampaň pro získání nových spolupracovníků a jaký byl výsledek naší práce.

NÁBOROVÁ KAMPAŇ

Marketingová podpora náborové kampaně měla za cíl odlišit Českou pojišťovnu od ostatních pojišťoven na trhu, tak aby byla vnímána jako ideální místo pro kariérní začátek pro čerstvé absolventy či stabilní partner pro zkušené zaměstnance. Kampaň jsme rozdělili do dvou fázi, které byly časově a regionální omezené. Soustředili jsme se na oslovení možných kandidátů ve Zlínském kraji a Hodoníně.

FOTOKOMIKS PRO ABSOLVENTY

První fáze trvala od července do srpna, kdy jsme se zaměřili na čerstvé absolventy středních a vysokých škol, kteří si po prázdninách hledají své první zaměstnání po ukončení školy. Vytvořili jsme bannerovou kampaň - provokativní a vtipné oslovení prostřednictvím fotokomiksu s hlavním hrdinou - mladým pojišťovákem.

ONLINE KAMPAŇ

Druhá fáze byla spuštěna od konce září kdy jsme se zaměřili na lidi s pracovními zkušenostmi, kteří touží najít stabilní příjem a seriózního zaměstnavatele. Opět jsme využili formu bannerů, jejichž hlavními aktéry se stali úspěšní zaměstnanci České pojišťovny v kraji. Ti formou krátkého výroku sdíleli své zkušenosti s práci pro pojišťovnu a vyzývali potenciálni zájemce o práci, aby se k nim přidali.

VSTUPNÍ WEBOVÁ STRÁNKA

Vytvořili jsme samostatnou webovou stránku s názvem www.vicenezprace.cz, na kterou se zájemce dostal po kliknutí na banner, šířený na obsahových sítích a Facebooku. Pro každou fázi kampaně jsme vizuál stránky upravili tak, aby oslovil danou cílovou skupinu. Na stránce si může potencionální uchazeč o zaměstnání jednoduše domluvit schůzku. Kampaň přinesla velký počet zájemců o práci v České pojišťovně.

Česká pojišťovna a.s.

Česká Pojišťovna je největší pojišťovnou na českém trhu.

Vyjádření zákazníka

Spolupráce s Marketingovou kanceláří.cz doporučuji, vše na čem jsme se domluvili bylo naplněno, komunikace vždy rychlá a obratná. Navíc práce s velmi příjemnými lidmi, kteří do toho dávají kus srdce. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Andrea Puric
Specialista náboru a výběru
Chcete také uspět? Napište nám
31.3.2017
B2B firma GreinerPURtec výrazně zefektivnila svůj business díky špičkové marketingové strategii. Začali jsme od vizuálního stylu a pokračovali až ke katalogu a webu.
3.7.2020
Firma Wolf chtěla odlišit svou značku Gabotherm, která ví, jak vás zahřát i zchladit. Co jiného by sálavé vytápění a chlazení mělo dělat.

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace