Dlouhodobá kampaň pro kvalitní švédské krmivo
zavřít a zpět

Dlouhodobá kampaň pro kvalitní švédské krmivo

Na trhu s krmivem pro psy je pořádná tlačenice a pro úspěch je třeba mimo jiné dobrý marketing. Firma Husse Česká Republika prodává kvalitní švédské krmivo prostřednictvím dodávek zákazníkům až domů. Jak však získat dostatek zákazníků? Pomohl mimo jiné inbound a online marketing.

Strategie i produkce

Pro komunikaci firmy jsme navrhli využít naplno povedené logo Husse a oživili jsme postavičky psa a kočky. Vytvořili jsme například sérii komiksů, které sloužily jako základ pro inzerci v časopisech.

Inbound marketing

Jedním z cílů je dlouhodobě budovat značku Husse a postavit ji do role experta. Součástí inbound marketingu je také vytvoření webu jakkrmitpsa.cz, kde mohou uživatele najít doporučení pro krmení svého psa na míru. Stačí o něm zadat údaje a získají doporučení experta na výživu psů. Díky tomu také získáváme kontakty na potenciální zákazníky.

PPC kampaně

Pro Husse zajišťujeme na klíč PPC reklamy, které přivádí zákazníky na jejich web, kde si mohou objednat dovoz krmiva až domů. Daří se nám udržovat vysokou efektivitu kampaní, čili získávat dostatečný počet návštěvníků při dobré ceně za proklik.

Web pro frančízanty

Firma Husse funguje na frančízové bázi a vzhledem k tomu je jedním z jejich cílů získávat nové frančízanty v dosud neobsazených regionech. Pro tento účel slouží web, kde se zájemci o spolupráci dozvědí potřebné informace.

Husse Česká republika

Husse je dodavatel švédského vysoce kvalitního krmiva pro psy a kočky.

Vyjádření zákazníka

S MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ spolupracujeme dlouhodobě. Oceňuji, že řeší naše problémy a požadavky tak, že vždy hledají řešení, které je výhodné pro nás.

Otakar Konečný
ředitel
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace