Inbound marketing
bool(false)

Inbound marketing

Inbound marketing patří v současné době mezi nejúčinnější marketingové taktiky. Používá ho 9 z 10 marketérů ve vyspělých zemích.

  • Navrhneme kampaně inbound marketingu na míru vaší firmě
  • Získáte žádané zákazníky a to i bez drahé reklamy a propagace
  • Vše budete moci sledovat, měřit a vyhodnotit tak efektivitu

CO JE INBOUND MARKETING?

Principy inbound marketingu lze nejlépe vysvětlit v porovnání s tradičním marketingem (outbound marketing). Outbound marketing je o aktivním oslovování a hledání potenciálních zákazníků, zatímco v inbound marketingu děláme vše pro to, aby vaši firmu a její nabídku našli potenciální zákazníci sami.

JAK INBOUND MARKETING FUNGUJE?

Inbound marketing pracuje s lidmi, kteří sami vyjádří zájem o nějakou problematiku a hledají informace a řešení. Základem je kvalitní, užitečný, zajímavý a hodnotný obsah viditelný na internetu i jinde. Díky němu můžeme vaše zákazníky zachytit a posunout je žádaným směrem.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCT?

Kampaně inbound marketingu pro vaší firmu vytvoříme na míru, od návrhu marketingové strategie, přes obsahový marketing až po přehledný reporting výkonnosti kampaně. Správně nastavené kampaně založené na obsahu dokážou přilákat zájemce o vaši nabídku a uskutečnit konverzi na platící zákazníky.

Zjistěte více o možnostech inbound marketingu

Chtějte profesionální marketing

Se spoluprací s Marketingovou kanceláří jsem spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a to, že jejich prostřednictvím můžeme na projektech spolupracovat se špičkami v oboru.

Eva Jurčíková
manažerka marketingu
Vaše Nároky.cz

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.