Inbound marketing - jak funguje? [video]

zavřít a zpět

Inbound marketing - jak funguje? [video]

Inbound marketing je moderní pojem. O jaký způsob marketingu však jde? Je lepší pro získávání zákazníků než jiné, tradičnější marketingové taktiky?

Nejlepším způsobem, jak vysvětlit fungování inbound marketingu, je podívat se na něj v porovnání s jeho opakem. Tím je tradiční neboli outbound marketing.
Ve zkratce se dá říct, že tradiční marketing je zejména o aktivním oslovování co největšího počtu lidí, zatímco inbound marketing dělá vše pro to, aby firmu a její nabídku našli potenciální zákazníci sami.
Inbound marketing zahrnuje marketingové nástroje, jejichž používání není zatím v Česku příliš obvyklé. Tyto nástroje jsou hodně o tvorbě a šíření obsahu a jeho propagace v online prostředí, takže se dá říct, že inbound marketing má velmi mnoho společného s content marketingem (obsahovým marektingem).
Podívejte se na naše video, kde vám vysvětlíme, jak inbound marketing funguje.

 

 

 

on

Zde je zamčený obsah.

Marketingový stratég
Kategorie: 
Marketingová strategie
Dne: 7.7.2015

Chtějte profesionální marketing

Co se týče marketingu, tam je určitě pozitivní efekt v tom, že mě donutili o těchto věcech intenzivně přemýšlet. Diskutujeme spolu o marketingovém know-how, tak se to i učím, a to má určitě i pozitivní dopad na moje podnikání. Experti z MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ mi pomohli ujasnit si, jakým směrem jít v rozvoji firmy a navrhli propagační kampaň, která nám přinesla desítky nových klientů.

Ing. Jiří Kadeřávek
majitel firmy
WebStep s.r.o.
31.3.2017
B2B firma GreinerPURtec výrazně zefektivnila svůj business díky špičkové marketingové strategii. Začali jsme od vizuálního stylu a pokračovali až ke katalogu a webu.
15.3.2017
Marketingová Automatizace je mocným nástrojem, který umožňuje dělat skutečně personalizovaný marketing, například cílené zasílání zpráv na základě akcí návštěvníka na webových stránkách, což je daleko účinnější než nevyžádaný spam.

Zjistěte více o našem řešení

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace