Internetový marketing a online marketing

Internetový marketing

Nastavit online marketing tak, aby vám skutečně vydělával, je docela věda. Roli hrají desítky faktorů, vznikají nové nástroje a vše je třeba vidět v souvislostech. Jednoduše za námi přijďte s problémem a my ho v online prostředí vyřešíme.

  • Dobrý internetový marketing = návštěvníci a objednávky.
  • Chtějte zkušené specialisty s reálnými výsledky.
  • Internetový marketing na míru od webu po obsah a linkbuilding.

Bez strategie do toho nejdeme

Důraz na základ v marketingové strategii, pochopení vašich cílů, zákazníků a vašeho byznysu, nás odlišuje od ostatních agentur. Jen na základě strategie podložené několika výzkumy můžeme zvolit správný mix marketingu, který vám přinese trvalou hodnotu a měřitelné výsledky, ze kterých budete nadšení.

 

Máme tým zkušených specialistů

Online marketing je jako fotbal. Prakticky každý z marketingové branže tvrdí, že mu rozumí, ale ve skutečnosti díky němu dosahuje reálných obchodních výsledků jen zlomek firem. My také tvrdíme, že internetovému marketingu rozumíme. Důkazem jsou úspěšné projekty a klienti, se kterými pracujeme. Chcete pracovat s týmem špičkových specialistů, který ví jak na online? Důvěřuje nám i společnost Google - jsme certifikovaným partnerem Google.

Jak postupujeme?

Námi navržená cesta musí vždy vést k úspěchu a vytvoření trvalé hodnoty. Proto kombinujeme zkušenosti, expertízu, důkladné analýzy a tvrdá data. Až poté vybíráme nástroje, které vám zajistí dlouhodobý růst. Skvěle fungující online marketing je pro nás jako precizně vyladěný orchestr. Ať se jedná o SEO, internetovou reklamu, PPC, linkbuildingwebdesign nebo content, vše sladíme do harmonie. Průběžně měříme důležité ukazatele, podrobně je vyhodnocujeme a podle získaných informací vše opakovaně upravujeme, abyste svých cílů dosahovali co nejrychleji a zároveň dlouhodobě.

Zjistěte více o řešení vašeho internetového marketingu

Chtějte profesionální marketing

Se spoluprací s Marketingovou kanceláří jsem spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a to, že jejich prostřednictvím můžeme na projektech spolupracovat se špičkami v oboru.

Eva Jurčíková
manažerka marketingu
Vaše Nároky.cz