Marketing pro B2B firmy [nová]

Marketing pro B2B firmy

Polovina českých B2B firem se dobrovolně připravuje o větší tržby a zisky. Víte, co udělat pro to, abyste mezi ně nepatřili?

  • Poradíme vám, co zlepšit v marketingu.
  • Navrhneme a nastavíme konkrétní nástroje.
  • Posuneme vás k lepším výsledkům.

Precizní marketingový audit

Marketingové aktivity, které fungovaly v minulých letech, dnes již nestačí. V marketingovém auditu se podíváme na vše, co ovlivňuje příjmy vašeho podniku. Zanalyzujeme marketingové nástroje, které využíváte, a jejich vzájemné propojení. Navrhneme, jakými nástroji vás posuneme do 1. ligy marketingu ve vašem oboru.

Promyšlený on-line marketing

Online marketing je pro B2B firmy nezbytností. Vylepšíme váš web a zajistíme, aby vás viděli na internetu ti správní lidé. Pak je přesvědčíme, že právě vaše nabídka je pro ně ta správná, díky konkurenční výhodě a emoci budované brandem.

Přínosné marketingové konzultace

Víte, jaké jsou nejnovější trendy v marketingu, a znáte marketingové nástroje, které vám pomohou vydělat? Pracujete na nové marketingové strategii a hodil by se vám nezávislý názor? Naši marketingoví experti a poradci vám rádi pomůžou posunout se v marketingu o několik stupňů výše.

Dopřejte si vyšší tržby v B2B

Chtějte profesionální marketing

Se spoluprací s Marketingovou kanceláří jsem spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a to, že jejich prostřednictvím můžeme na projektech spolupracovat se špičkami v oboru.

Eva Jurčíková
manažerka marketingu
Vaše Nároky.cz