Služby

špičkové služby podložené strategií

Vytvoříme pro vás promyšlené marketingové systémy, které používají přední ziskové firmy.

  • Váš marketing se nesesype jako dům z karet. Stavíme na pevných základech marketingové strategie.
  • Vybereme online marketingové nástroje, které skutečně fungují.

marketingové konzultace

PTÁME SE. ANALYZUJEME. NAVRHUJEME. TVOŘÍME

Provedeme vás marketingovou transformací. Vytvoříme vám ideální rozpočet na online marketing vzhledem k vašim potřebám a cílům. Ukážeme vám směr, kterým se vše v online marketingu ubírá, a posuneme vás o krok před konkurenci.

Vysvětlíme vám, jak lépe a systematicky oslovovat vaši cílovou skupinu a přetvořit ji na spokojené a vracející se zákazníky. Řekneme vám, jaké nástroje používat, jak je nastavit a vyhodnocovat.

Důraz na marketingovou strategii, pochopení vašich zákazníků a vašeho byznysu, nás odlišuje od ostatních agentur. Protože pokud váš zákazník neví, proč by si měl zvolit právě vás ze všech ostatních možností, pak vás nezachrání ani spousta peněz investovaných do PPC kampaní, SEO, content marketingu atd.

Pokud již marketingovou strategii máte, dokážeme rychle posoudit, zda je aktuální a správně nastavená díky našemu originálnímu know-how pro marketingový audit. Můžete také využít naše marketingové konzultace.


koncepční marketing

Online marketing jako precizně vyladěný orchestr

Zhmotníme vaši vizi dlouhodobého růstu. Ukažte nám problém a my ho za vás v online prostředí vyřešíme. Žádný nemáte? Stavte se a podíváme se, jestli náhodou nepatříte mezi 9 z 10 firem, jejichž web a internetový marketing nepracují na 100 %. Posuneme vás i vaši propagaci na další úroveň. Co se týče měřitelných výsledků, neznáme limity. Ani ty procentní.

Skvěle fungující online marketing je pro nás jako precizně vyladěný orchestr. Ať se jedná o SEO, PPC kampaně, inbound marketing, linkbuilding, sociální sítě nebo content, vše sladíme do harmonie..

 

Zjištěte více o našem řešení

Chtějte profesionální marketing

Marketingová kancelář nám nastartovala internetovou reklamu, bez které by se náš Nadační fond nedostal do povědomí lidí, kteří naši pomoc potřebují.

Zbyněk Mareš
Oddlužení pro každého, nadační fond
Oddlužení pro každého, nadační fond