Marketingová strategie

Marketingová strategie

Dělat marketing bez strategie je jako střílet poslepu na běžící terč. Můžete se náhodou trefit, ale pravděpodobněji vynaložíte spoustu úsilí a peněz zbytečně.

  • Posuneme vás do první ligy marketingu ve vašem oboru.
  • Dáme vám jasný návod komu, jak a za kolik nabízet vaše služby a produkty.
  • Vypracovali jsme již desítky úspěšných marketingových strategií.

Proč marketingová strategie?

Je naším společným zájmem, abyste byli na trhu úspěšní, ziskoví a trvale rostli. Díky naší dvacetileté zkušenosti z praxe a neustálému vzdělávání v marketingu víme, že toho nedosáhnete bez jasné vize a strategie. Pomůžeme vám najít tu vaši, odlišit se od konkurence a prodat své služby nebo produkty naplno.

Strategie jako základ úspěšných

Jen na základě strategie podložené několika výzkumy můžeme zvolit správný mix marketingu, který vám přinese výsledky, z nichž budete nadšení. Zlepšit se  v jednom marketingovém nástroji nestačí. Váš marketing posuneme plošně. Přivedeme vám nové zákazníky a postaráme se o důkladnou péči o ty stávající. Vše díky našemu marketingovému systému využívajícímu web, SEO, PPC, linkbuilding, content, emailing, sociální sítě a další nástroje.

Jak vás posuneme?

  • CÍLE - Společně určíme cíle rozvoje. Chceme se toho dozvědět co nejvíce, proto se budeme hodně ptát. Až detailně pochopíme vaší situaci, stanovíme cíle, kterých budeme chtít dosáhnout.

  • VÝZKUMY - Vše založíme na výzkumech. Z pohledu marketingu zanalyzujeme jak vaši firmu, tak vaše konkurenty. Pomocí klasických i moderních analytických metod získáme data potřebná pro další postup.

  • BRANDING - Popíšeme cílovou skupinu a navrhneme brand, tedy identitu firmy. Díky ní se odlišíte od konkurence a zákazníci si s vámi spojí takovou emoci, jakou budeme potřebovat.

  • SYSTÉM - Vytvoříme přehledný systém. Aby věci fungovaly tak, jak mají, je třeba je dělat systematicky. Proto navrhneme přehledný systém marketingových aktivit, krok za krokem.

  • NÁSTROJE - Doporučíme nástroje zaručující úspěch. Námi navržené inovace musí vést k vašemu úspěchu. Proto vyjdeme nejen ze zkušeností a expertízy, ale především z důkladných analýz a tvrdých dat.

Dejte svému marketingu směr a výsledky

Chtějte profesionální marketing

Díky radám a práci partnerů z MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ jsme v obchodní činnosti naší firmy zaznamenali první výsledky po dvou až třech týdnech a za tři měsíce se náš obrat zvýšil asi o 30 %.

Ing. Bruno Vallance
ředitel a jednatel, energetický auditor
Oekoplan Czech Republic s. r. o.