Marketingové konzultace

Marketingové konzultace

Chcete posunout své podnikání do vyšší ligy? Líbilo by se vám několika malými změnami zvýšit tržby a zisk třeba o 25 procent? Jste profesionál ve svém oboru, ale ne v marketingu? Pak se jen stačí domluvit na marketingové konzultaci nebo marketingovém poradenství. Co získáte?

  • Nezávislý pohled na vaše podnikání, produkty a služby.
  • Konkrétní návrhy opatření pro zlepšení marketingu.
  • Nové kreativní nápady a marketingové nástroje pro vás.

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V MARKETINGU

Svět a lidé v něm se neustále mění. Ať vyvíjíte úplně nový produkt, nebo již máte zaběhlou firmu, nutně se musíte rychle se měnícímu trhu a zákazníkům přizpůsobovat. Podívejte se ve spolupráci s námi na vaše podnikání a marketing novýma očima. Známe nejnovější trendy v marketingu a marketingové nástroje, které skutečně fungují.

NEZÁVISLÝ POHLED NA VĚC

Podíváme se s vámi několik kroků dopředu, připravíme vás na trendy a odlišíme od konkurence. Probereme s vámi vaši strategii a získáte cenné rady, poznatky a zkušenosti. Díky pohledu zvenčí získáte nezávislý náhled na vaše podnikání (firmu, produkty a služby) a také konstruktivní kritiku (systematicky budeme hledat chyby).

JAK VYPADÁ SPOLUPRÁCE S NÁMI

Naše doporučení pro vaše správné rozhodování jsou vždy pečlivě podložena zkušenostmi a v souladu se současnými marketingovými trendy. Prozkoumáme váš podnik, zjistíme vaše cíle a potřeby a na základě toho vám dáme konkrétní návrhy opatření pro zlepšení marketingu i nové kreativní nápady. Ať už podnikáte v Brně, Praze nebo jinde, marketingová konzultace pro vás bude přínosem.

Zjištěte více o marketingových konzultacích

Chtějte profesionální marketing

Co se týče marketingu, tam je určitě pozitivní efekt v tom, že mě donutili o těchto věcech intenzivně přemýšlet. Diskutujeme spolu o marketingovém know-how, tak se to i učím, a to má určitě i pozitivní dopad na moje podnikání. Experti z MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ mi pomohli ujasnit si, jakým směrem jít v rozvoji firmy a navrhli propagační kampaň, která nám přinesla desítky nových klientů.

Ing. Jiří Kadeřávek
majitel firmy
WebStep s.r.o.