Obsahový (content) marketing
bool(false)

Obsahový (content) marketing

Obsahový marketing patří mezi dlouhodobě nejúčinnější strategie v marketingu, a proto ho využívá čím dál více firem. Dejte lidem informace, které jsou pro ně užitečné a zajímavé, a oni vám to oplatí vyššími nákupy a věrností.

  • Využijte nejmodernější a nejefektivnější strategii ­ v marketingu - obsahový marketing.
  • Navrhneme a vytvoříme účinný obsahový marketing pro vás na míru.
  • Vše od strategie přes tvorbu textů po publikování.

UŽITEČNÝ OBSAH MÍSTO DRAHÉ REKLAMY

Díky content marketingu můžete komunikovat s vašimi zákazníky tak, aniž byste na ně tlačili s nabídkou. Místo drahé reklamy přinášíte hodnotné a zajímavé informace, které vašim kupujícím pomáhají a vzdělávají je. Díky tomu získáváte jejich pozornost a poté jejich objednávky.

KDY CONTENT MARKETING FUNGUJE?

Obsahový marketing funguje za předpokladu, že víte, o co se zajímají vaši žádaní zákazníci, kde je můžete oslovit a co od toho očekáváte. Dům nepostavíte bez plánu. Totéž platí i pro obsahový marketing. Vytvoříme pro vás konkrétní návrh kroků a opatření pro splnění vašich obchodních cílů prostřednictvím obsahového marketingu.

TVOŘÍME KOMPLETNÍ OBSAHOVÝ MARKETING

Obsah webových stránek, blog, sociální sítě, newslettery, články, případové studie… pro dobrou komunikaci se zákazníky existuje spousta nástrojů. Možná už jste slyšeli, že články jsou důležité a newsletter zvyšuje prodej, ovšem na vašem webu ani nepíšete o svých nových produktech a službách. Chcete to změnit, ale nevíte, kde začít? Vytvoříme silné základy vašeho content marketingu a také obsah, bez kterého jednoduše nefunguje.

Zjistěte více o možnostech obsahového marketingu

Chtějte profesionální marketing

Potřebovali jsme propojit webovou prezentaci tradičního brandu zápalek SOLO, který má 175 letou historii, s moderním elektronickým prostředím a zároveň také s novým designem pro celou kategorii "plamenů". Pracovníkům Marketingové Kanceláře se podařilo splnit naše zadání velmi dobře.

Pavel Helešic
ředitel
SOLO MATCHES & FLAMES