Od brandingu po online marketing pro Grant Capital
zavřít a zpět

Od brandingu po online marketing pro Grant Capital

Společnost Grant Capital přišla s novými investičními produkty, které využívají její originální software pro snížení rizika investic. Pro úspěšné uvedení produktů na trh potřebovala novou marketingovou strategii.

BRANDING VE STYLU KOUZELNÍKA

Společnost dlouhodobě působila bez jakéhokoli zřetelného brandu. Našim cílem tedy bylo, aby byla společnost jednoznačně identifikovatelná, a to i díky unikátnímu vizuálu. Na základě analýz jsme vystavěli brand všemocného kouzelníka, který chce dosáhnout mistrovství v tom, co dělá. A přesně takový je i Grant Capital - klienti přes něj mohou obchodovat s minimem vynaloženého času, zjednodušuje složité obchodování s akciemi a spolehnout se na nejnovější technologie.

ORIGINÁLNÍ VIZUÁLNÍ STYL

Na základně nově zvoleného brandu vznikl originální vizuální styl, který v sobě mísí vynalézavost kouzelníka, zjednodušení složitých procesů, využívání nových technologií a naplňování vizí klienta o jeho investicích. Základem je prvek odvozený od tvaru mlhoviny Kouzelník v souhvězdí Cepheus, který jsme využili v různých aplikacích.

FIREMNÍ A PROPAGAČNÍ TISKOVINY

Nový vizuál se odrazil také na podobě upraveného logotypu, firemních tiskovin, nových propagačních materiálech či webu. Všude jsme využili originální grafiku, která koresponduje se zvoleným brandem a velmi dobře odlišuje společnost od jiných společností na trhu.

NOVÝ WEB PLNÍCÍ CÍLE

Nové webové stránky v návštěvníkovi vyvolávají pocit, že lze dosáhnout nemožného, a přitom jednoduše v několika snadných krocích. Web jasně prezentuje všechny služby, které Grant Capital nabízí, a zároveň díky srozumitelným textům a přehledným schématům vysvětluje, jak vše funguje.

Grant Capital

Investiční zprostředkovatel poskytující hlavní investiční služby pro klienty obchodující na kapitálových trzích v ČR, Evropě a USA.

Vyjádření zákazníka

MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ přinesla do našeho marketingu profesionalitu. Je skvělé, že s nimi můžeme řešit vše komplexně, od špičkové grafiky pro programování webu.

Pavel Šťastný
ředitel
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace