Odlehčili jsme těžkou techniku
zavřít a zpět

Odlehčili jsme těžkou techniku

Také těžké nákladní vozy, bagry a kontejnery na suť bagry mohou mít marketing, který vsází na hravost a odlehčenost. Sympatická auta přinesla firmě velmi významný podíl na trhu. Firma THERMOSERVIS-TRANSPORT působí na trhu v Brně a okolí již dvacet let.  Jejím cílem bylo zvýšit svůj tržní podíl v oblasti dopravy kontejnerů, tedy odvozu suti jako pro individuální stavebníky, tak pro stavební firmy. 

Marketingová strategie

Přesto, že jde o technický obor, navrhli jsme marketingovou kampaň, která sází na hravost a odlehčenost. Vizuálem firmy jsou kreslená nákladní auta a stavební stroje, které jsme vytvořili na míru. Vše je v barvách firmy, tedy oranžové, zelené a bílé. Marketingová strategie řešila, jak oslovit individuální stavebníky i firmy. 

Webové stránky

Vytvořili jsme pro firmu na klíč nový web, který využívá kresby i další prvky vizuálního stylu. Práce na webových stránkách zahrnovaly model webu (wireframe), design webu, texty pro web, programování i správu webu. Kromě komunikace základních sdělení webové stránky stavebníky také upozorňují na výhodné nabídky, například využití jednoho kontejneru pro dovoz písku a následném odvozu suti, možnost pronajmout si malé zemní stroje apod.

 

Internetový marketing

Na tvorbu web navazuje dlouhodobá kampaň internetového marketingu, jejíž součástí jsou PPC reklamy, obsahový marketing, tedy tvorba a publikování obsahu, i linkbuilding. Pro získání pozic ve výsledcích vyhledávání na internetu jsme sestavili na základě analýz PPC kampaně pro Google i Seznam. Tyto kampaně internetové reklamy jsme dále spravovali a optimalizovali pro jejich vyšší výkonnost. 

Produkce

Pro firmu THERMOSERVIS-TRANSPORT jsme také zajistili cílenou inzerci a venkovní reklamu zaměřenou na individuální stavebníky. Součástí marketingové produkce byly grafické návrhy, tisky, distribuce i další činnosti. Marketingová kampaň přinesla firmě desítky nových zákazníků i partnerů pro dlouhodobou spolupráci.

THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o.

THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. zajišťuje zemní práce, nákladní autodopravu, kontejnerovou přepravu, dovoz písku a štěrku, recyklátu i obalovaných směsí, stavební a inženýrský dozor i geodetické práce.

 

Vyjádření zákazníka

Na spolupráci s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ si cením toho, že dokáže komplexně uvažovat nad specifickými službami, které poskytujeme a adresně doporučit, které aktivity pro nás mají v oblasti propagace a reklamy opravdu smysl a kterými se zabývat naopak nemáme.

Jan Ledvinka
Jednatel firmy
Chcete také uspět? Napište nám
3.7.2020
Nová korporátní identita není jednoduchá změna. Ovšem v určitém období firmy bývá nezbytná. Vtiskne i tradičním a dlouholetým značkám na trhu nový punc, který přiláká zákazníky a odliší ji od konkurence.

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.