Odlehčili jsme těžkou techniku
zavřít a zpět

Odlehčili jsme těžkou techniku

Také těžké nákladní vozy, bagry a kontejnery na suť bagry mohou mít marketing, který vsází na hravost a odlehčenost. Sympatická auta přinesla firmě velmi významný podíl na trhu. Firma THERMOSERVIS-TRANSPORT působí na trhu v Brně a okolí již dvacet let.  Jejím cílem bylo zvýšit svůj tržní podíl v oblasti dopravy kontejnerů, tedy odvozu suti jako pro individuální stavebníky, tak pro stavební firmy. 

Marketingová strategie

Přesto, že jde o technický obor, navrhli jsme marketingovou kampaň, která sází na hravost a odlehčenost. Vizuálem firmy jsou kreslená nákladní auta a stavební stroje, které jsme vytvořili na míru. Vše je v barvách firmy, tedy oranžové, zelené a bílé. Marketingová strategie řešila, jak oslovit individuální stavebníky i firmy. 

Webové stránky

Vytvořili jsme pro firmu na klíč nový web, který využívá kresby i další prvky vizuálního stylu. Práce na webových stránkách zahrnovaly model webu (wireframe), design webu, texty pro web, programování i správu webu. Kromě komunikace základních sdělení webové stránky stavebníky také upozorňují na výhodné nabídky, například využití jednoho kontejneru pro dovoz písku a následném odvozu suti, možnost pronajmout si malé zemní stroje apod.

 

Internetový marketing

Na tvorbu web navazuje dlouhodobá kampaň internetového marketingu, jejíž součástí jsou PPC reklamy, obsahový marketing, tedy tvorba a publikování obsahu, i linkbuilding. Pro získání pozic ve výsledcích vyhledávání na internetu jsme sestavili na základě analýz PPC kampaně pro Google i Seznam. Tyto kampaně internetové reklamy jsme dále spravovali a optimalizovali pro jejich vyšší výkonnost. 

Produkce

Pro firmu THERMOSERVIS-TRANSPORT jsme také zajistili cílenou inzerci a venkovní reklamu zaměřenou na individuální stavebníky. Součástí marketingové produkce byly grafické návrhy, tisky, distribuce i další činnosti. Marketingová kampaň přinesla firmě desítky nových zákazníků i partnerů pro dlouhodobou spolupráci.

THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o.

THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. zajišťuje zemní práce, nákladní autodopravu, kontejnerovou přepravu, dovoz písku a štěrku, recyklátu i obalovaných směsí, stavební a inženýrský dozor i geodetické práce.

 

Vyjádření zákazníka

Na spolupráci s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ si cením toho, že dokáže komplexně uvažovat nad specifickými službami, které poskytujeme a adresně doporučit, které aktivity pro nás mají v oblasti propagace a reklamy opravdu smysl a kterými se zabývat naopak nemáme.

Jan Ledvinka
Jednatel firmy
Chcete také uspět? Napište nám
31.3.2017
B2B firma GreinerPURtec výrazně zefektivnila svůj business díky špičkové marketingové strategii. Začali jsme od vizuálního stylu a pokračovali až ke katalogu a webu.
27.11.2015
Realizovali jsme linkbuilding pro třetího největšího výrobce dveří v Česku. Díky tomu se jeho web zviditelnil ve vyhledávačích. Přečtěte si, jak jsme postupovali.

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace

 

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.