Pavel Zedníček prodává horské apartmány
zavřít a zpět

Pavel Zedníček prodává horské apartmány

„Kurňa, Beskydy to je moje!“, říká známý herec Pavel Zedníček v marketingové kampani na prodej rekreačních apartmánů Razula. Společnost Apartmány Razula nabízí ve Velkých Karlovicích v Beskydech do osobního vlastnictví apartmány v domě, který vznikl rekonstrukcí v minulosti velmi známého hotelu. Developerská společnost potřebovala navrhnout a realizovat marketingovou kampaň, která by dostala apartmánový dům Razula do povědomí potenciálních kupců a přiblížila jim výhody koupě horského bytu jak pro rekreaci, tak jako výhodnou investici.

Marketingová strategie

Cílovou skupinou firmy jsou zejména majetní lidé ze Zlínska, Ostravska a Brněnska, tedy z regionů, které jsou v rozumné dojezdové vzdálenosti od Velkých Karlovic v Beskydech, kde se apartmánový dům nachází. Marketingová strategie určila, jak tyto lidi oslovit a vzbudit v nich zájem o nabídku firmy.

Kontaktní kampaň

Jádrem propagačních a komunikačních aktivit byla kontaktní kampaň zaměřená na majetné lidi, kteří by mohli mít o rekreační apartmán na horách zájem. Vytvořili jsme vlastní databáze osob, které zahrnovaly několik set kontaktů a těmto lidem jsme poslali osobní dopis, který je směřoval na web, kde se mohli registrovat na prohlídku apartmánů. Vyvrcholením kontaktní kampaně byla akce - Den otevřených dveří - na kterou přišla zhruba padesátka zájemců. 

Videoklip

Při hledání osobnosti, která by kampani dala tvář, padla volba na herce Pavla Zedníčka, kterého si lidé spojují s Valašskem a Beskydami. Známou osobnost jsme využili pro všechny propagační materiály a natočili jsme mimo jiné propagační videoklip, který můžete shlédnout zde. Práce na videoklipu zahrnovaly vše od scénáře přes natáčení i postprodukci. Tento videoklip již shlédlo zhruba 6 tisíc lidí.

Produkce

Kampaň pro developerskou firmu dále zahrnovala venkovní reklamu, rozhlasové spoty, letáky a další informační materiály a public relations. Také jsme vtvořili a spravovali stránku na Facebooku. Pro propagaci apartmánového domu jsme také navázali spolupráci s dalším firmami působícími v okolí.

Apartmány Razula

Společnost Apartmány Razula nabízí ve Velkých Karlovicích do osobního vlastnictví a na pronájem apartmány v domě, který vznikl rekonstrukcí v minulosti velmi známého hotelu Razula. 

Vyjádření zákazníka

Dobře vymyšlená i provedená propagační kampaň k nám přivedla desítky zájemců o apartmány a s některými jsme nakonec uzavřeli obchod. Vše šlo podle plánu a domluvy, což bylo důležité pro tak složité akce, jako třeba uspořádání Dne otevřených dveří, kde MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ zajišťovala vše na klíč.

Ing. Roman Staněk
manažer projektu
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace