Pěkné a funkční weby na míru
zavřít a zpět

Pěkné a funkční weby na míru

Dobré, pěkné a skutečně fungující webové stránky jsou v současné době nutností pro koncové zákazníky i B2B – naprostá většina lidí začíná hledání informací na internetu. Dobrý web by neměl sloužit jenom jako místo, kde uživatelé internetu najdou základní informace o firmě a její nabídce, ale měl by mít především velkou konverzní schopnost. Tedy umět přesvědčit návštěvníky webu, aby udělali to, co od nich firma čeká, ať už je to objednání služby či zboží, poslání poptávky či něco jiného. Právě takové weby pro své klienty děláme.

Nové webové stránky Astramed

Firma se zabývá právními, administrativními a ekonomickými službami pro lékaře, například převody ordinací. Nový web jednoznačně sděluje lékařům přínosy a výhody spolupráce s firmou. Díky novému webu Astramed získává daleko více poptávek než v minulosti.

Nové webové stránky Daruj vzpomínky

Fima AZCD mimo jiné nabízí digitalizaci video kazet, tedy jejich přepis na DVD. Firma vše zajistí na klíč, od vypalování, kopírování záznamů, digitalizování filmů až po obaly a dopravu. Pro tento web jsme navrhli strukturu a základní texty.

Nové webové stránky Wintter

Společnost Wintter se zabývá zpracováním kovových a dřevěných materiálů. Zaměřuje se převážně na dodávky do automobilového průmyslu. Nový B2B web z naší produkce přináší přehled jejích výrobních možností a informace o výhodách firmy pro její potenciální zákazníky.

Web Gymnázium Moravský Krumlov

Cílem nového webu gymnázia je přesvědčit žáky základních škol a jejich rodiče o tom, že studium na této střední škole je zajímavé, kvalitní i zábavné. Web proto srozumitelně a jednoduše přináší informace o výhodách studia na této škole a poskytuje informace jak uchazečům o studium, tak i současným studentům.

Wintter

Společnost Wintter se zabývá zpracováním kovových a dřevěných materiálů. Zaměřuje se převážně na dodávky do automobilového průmyslu.

Vyjádření zákazníka

S MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ spolupracujeme delší dobu, dělali nám například marketingovou strategii či webové stránky. Vše bylo bez pro problému a včas, jak jsme se domluvili. Mám k ním důvěru a budeme určitě pokračovat ve spolupráci.

Boris Vaculík MBA
majitel
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace