PPC kampaně pro Vaše Nároky.cz
zavřít a zpět

PPC kampaně pro Vaše Nároky.cz

Někdo vás poškodil a máte právo na odškodnění? Pak je zde pro vás služba Vaše Nároky.cz, která vám pomůže. A aby se lidé dozvěděli o možnosti této pomoci je zase naše práce.

Změny struktury webu

Na základě podrobné analýzy klíčových slov jsme doporučili rozšíření webu o další stránky. Jde zejména o tzv. vstupní stránky neboli landing page, kam směřujeme uživatele z internetových kampaní. Díky tomu dostanou zájemci rychle konkrétní informaci, o kterou mají zájem.

PPC kampaně a linkbuilding

Jedním ze základních prvků internetového marketingu firmy jsou PPC reklamy. Vytvořili jsme PPC kampaně pro Google AdWords i Seznam Sklik a pravidelně se o ně staráme po stránce optimalizace. Daří se nám dlouhodobě zvyšovat efektivitu kampaní, čili přivádět více návštěvníků za nižší cenu za proklik.

Digitální a webová analytika

Bez měření a analýzy dat nejde dobře online kampaně řídit a optimalizovat. Proto jsme nastavili precizní systém měření v Google Analytics, Google Search Console a další nástrojích. Díky tomu nyní víme, co přivádí na web skutečné zákazníky a jak účinné jsou bannery, PPC reklamy či e-maily.

Vaše Nároky.cz

Společnost Vaše Nároky.cz zajišťuje získání finančního odškodnění, na něž mají lidé nárok v případě, že byli poškozeni jednáním obchodníků, institucí či státu.

Vyjádření zákazníka

Se spoluprací s Marketingovou kanceláří jsem spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a to, že prostřednictvím Marketingové kanceláře můžeme na projektech spolupracovat se špičkami v oboru.

Eva Jurčíková
manažerka marketingu
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace