PPC reklama a PPC kampaně

PPC reklama a PPC kampaně

Internetová reklama představuje v současné době především PPC reklama ve vyhledávačích. PPC pochází z anglického pay-per-click, neboli platba za proklik. Neplatíte tedy za zobrazení reklamy (banner či textový inzerát), ale zaplatíte pouze tehdy, když na ni někdo klikne. PPC reklama je tak vždy efektivní.

  • PPC kampaně přesně zacílíme na vaše žádané zákazníky.
  • Spuštění PPC reklamy je rychlé a výdaje máte pod kontrolou.
  • Naši PPC specialisti pro vás přichystají reklamy na míru.

VÝHODY PPC REKLAMY

PPC kampaně umožňují přesné zacílení na vaše žádané zákazníky, například podle místa, věku, zájmů a podobně. Při dobrém nastavení mají vysokou návratnost vložených peněz. Spravovat reklamní PPC kampaně můžeme odkudkoliv přes web, což nám umožňuje rychlé spuštění, úpravy i ukončení kampaní a možnost okamžité reakce na změny situace.

CO VÁM PPC KAMPAŇ PŘINESE?

Získáte pozornost zákazníků, a to rychle, cíleně a s efektem v podobě přímých prodejů. Zacílíte vaši reklamu na internetu přesně na uživatele, kteří se zajímají o vaši nabídku. Průběžně budete optimalizovat investice do internetové reklamy a budete dávat peníze pouze tam, kde se to vyplatí.

PROČ PPC KAMPANĚ S NÁMI?

  • Máme zkušenosti. PPC kampaně spravujeme pro spoustu velkých i malých firem, ovšem vždy na míru, pečlivě a s využitím nejnovějších poznatků.
  • Také Google důvěřuje našim schopnostem - jsme certifikovaným partnerem Google.
  • PPC kampaně vedeme tak, aby byly co nejefektivnější s co nejmenšími náklady
  • Přehled o nákladech a férové účtování - s námi máte vždy přehled o svých nákladech. Přesně vám rozepíšeme, kolik stojí naše práce a kolik platíte vyhledávačům za prokliky. Jiné firmy vám často dají jen fakturu k proplacení, aniž byste věděli, jak k takovým částkám došly.
  • Kampaně pod vaší kontrolou - vytvoříme váš vlastní přístup k reklamním internetovým kampaním. Kdykoli si můžete ověřit, jak na tom kampaň skutečně je. Pokud od nás budete chtít odejít (například si správu PPC kampaní dělat sami), bez problémů tak můžete učinit. Jiné agentury často spravují PPC kampaň pod svým účtem. Pokud od nich odejdete, jednoduše vám kampaň zruší.

ZJISTĚTE VÍCE O MOŽNOSTECH PPC REKLAMY

Chtějte profesionální marketing

Spolupráci s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ hodnotím jako velmi přínosnou pro naši společnost. Pomohli nám vytvořit systém marketingových aktivit, který nám přivedl nové zákazníky. Líbí se mi, že výsledky těchto aktivit měří, vyhodnocují a optimalizují, takže stále přichází s novými nápady, jak náš marketing posunout ještě dál.

Ing. Milan Růžička
jednatel firmy
Fulgur