Sestavit si halu? S novým webem žádný problém
zavřít a zpět

Sestavit si halu? S novým webem žádný problém

Jak se prosadit s novými produkty mezi konkurencí? Chytře promyšlená webová prezentace a správně nastavený internetový marketing jsou klíčové. Známá společnost Gumotex zařadila v roce 2012 do svého výrobního portfolia také montované haly a potřebovala partnera pro svůj marketing v tomto oboru.

Marketingová strategie

Vzhledem k tomu, že trh s montovanými halami byl pro firmu Gumotex nový a potřebovala získat dostatek nových zákazníků, potřebovala také navrhnout marketingovou strategii pro tento výrobní segment. Vstup na nový trh je vždy složitou a riskantní záležitostí, a to i pro velkou společnost, jako je Gumotex. Na trhu samozřejmě působí další firmy, které nabízí podobné produkty, a proto bylo prvořadým úkolem odlišit se v nabídce a upoutat potenciální zákazníky.

Webové stránky

Mnoho lidí, a to i na mezipodnikovém (B2B) trhu v současné době využívá při hledání dodavatelů primárně internet. A právě dobré webové stránky, které potenciálním zákazníkům poskytnou správné informace a navedou je tam, kam firma potřebuje, jsou klíčovým prvkem online marketingu. Z tohoto důvodu jsme jako první krok v marketingové strategii vytvořili webovou prezentaci věnovanou pouze montovaným halám. Práce na webových stránkách zahrnovaly model webu (wireframe), design webu, texty pro web, programování i správu webu.

Webová aplikace

Součástí nového webu pro montované haly je unikátní aplikace, která umožňuje poptat halu na míru, na základě interaktivního formuláře. V něm zájemce zadává parametry haly, které odešle do společnosti Gumotex, která mu obratem zašle cenovou nabídku.

Online marketing

Dalšími použitými marketingovými nástroji byly internetový marketing, především linkbuilding a PPC kampaně. Pro získání pozic ve výsledcích vyhledávání na internetu jsme sestavili na základě analýz PPC kampaně pro Google i Seznam. Tyto kampaně internetové reklamy jsme dále spravovali a optimalizovali pro jejich vyšší výkonnost. 

Gumotex, a.s.

Gumotex Strojírna, která vyrábí a dodává montované haly, je součástí společnosti Gumotex, a.s., která je oblíbená pro své kvalitní a spolehlivé výrobky, jako např. nafukovací lodě a matrace. 

Vyjádření zákazníka

Jsme rádi, že máme dobrou webovou prezentaci, díky které získáváme zájemce o naše haly. Líbil se nám také nápad na aplikaci, která umožňuje poptat halu na míru. Spolupráce s marketingovou kanceláří byla z jejich strany profesionální a bez problémů.

Vladímír Chmela
Senior Manager
Chcete také uspět? Napište nám
3.7.2020
Nová korporátní identita není jednoduchá změna. Ovšem v určitém období firmy bývá nezbytná. Vtiskne i tradičním a dlouholetým značkám na trhu nový punc, který přiláká zákazníky a odliší ji od konkurence.

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.