Služby - velké firmy

Naše služby pro Střední a velké firmy

Zařídíme pro vás efektivní způsoby marketingu a komunikace, které používají přední ziskové firmy.

 • Víte, jaké jsou nejnovější trendy v marketingu?
 • Znáte marketingové nástroje, které skutečně fungují?

marketingové konzultace

Marketingové strategie a audity

 • Bez plánu cesty a dobré mapy se nedá dojít k cíli. Proto i vaše společnost potřebuje pro svůj marketing jasný návod, který řekne, co dělat, když chcete zacílit na správné zákazníky, prodat jim vaše produkty a služby a zvýšit obrat.
 • Dobrá marketingová strategie vám přinese jasný a přehledný návod jak dosáhnout reálných obchodních cílů.
 • Díky marketingové strategii, kterou pro Vás připravíme, budete vědět jak komunikovat se zákazníky abyste prodali maximum služeb a produktů, posílíte své postavení na trhu a získáte náskok proti konkurenci.

Zjistěte více


koncepční marketing

Inbound marketing

Umíte přitahovat zákazníky jako magnet? Využijte inbound marketing,  jednu z nejefektivnějších marketingových strategií.

 • Tradiční marketing pracuje s inzeráty, letáky, billboardy, spoty atd. Reklama míří na všechny lidi bez rozdílu, nicméně jen zlomek z nich má aktuálně skutečně zájem o daný produkt či službu.
 • Inbound marketing dělá vše pro to, aby vaši firmu a její nabídku našli potenciální zákazníci sami. Základem je kvalitní, užitečný, zajímavý a hodnotný obsah, který dokáže lidi zaujmout a posunout je v jejich nákupním rozhodování žádaným směrem.
 • Rádi pro vás navrhneme a realizujeme systém inbound marketingu na míru.

Zjistěte více


content marketing

Marketingová Automatizace

Líbilo by se vám mít pracovníka, který bude komunikovat se zájemci o vaši nabídku, posílat každému z nich informace na míru, hodnotit potenciální zákazníky z hlediska jejich připravenosti a vhodnosti k uzavření obchodu a předávat kontakty a informace o nich obchodníkům? A když to vše bude dělat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bez nároku na mzdu?

 • Systém pro Marketingovou Automatizaci umí najít zákazníky a komunikovat s nimi.
 • Pomůžeme vám naplánovat a realizovat inteligentní, efektivní a měřitelné marketingové kampaně s využitím softwarové platformy pro Marketingovou Automatizaci a tak výrazně zefektivnit váš marketing i obchod.

Zjistěte více


marketingová automatizaceMarketingové konzultace

Víte, jaké jsou nejnovější trendy v marketingu, a znáte marketingové nástroje, které skutečně fungují? Pracujete na nové marketingové strategii pro vaši firmu a hodil by se vám nezávislý názor?

 • Naši marketingoví experti a poradci vám můžou pomoci s vašim marketingem. Přímo u vás ve firmě budeme společně s vámi řešit aktuální marketingové záležitosti i dlouhodobou strategii.
 • Proberte s námi vaše plány i aktuální problémy a získejte cenné rady, doporučení a zkušenosti.
 • Naše doporučení pro vaše správné rozhodování jsou vždy dostatečně podložené ať už našimi zkušenostmi nebo vysvětlením současných marketingových trendů.

Zjistěte více


Zjištěte více o našem řešení

Co říkají naši klienti

Spolupráce s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ je plně profesionální. Co se mi na nich nejvíc líbí, je, že k danému problému, který zrovna řešíme, přidávají svoje know-how. Ještě k tomu dávají něco víc, co je třeba i nad rámec sjednané zakázky.

Ing. Vilém Suchomel
Ředitel marketingu a strategie
SPP CZ, a.s.

Pomůžeme i vám s marketingem

Napište nám

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.