Stovky nových zákazníků pro síť optik
zavřít a zpět

Stovky nových zákazníků pro síť optik

Tyhle výsledky spolupráce jsou dobře vidět i bez brýlí. Stovky nových zákazníků, nová pobočka a vracející se spokojení klienti. Jak být vidět v branži, kde jde právě o ostrý zrak? Optiky jsou na každém rohu a je těžké získat nové zákazníky. Šárka Kocandová provozuje síť optik na jižní Moravě a na Vysočině a my pomáháme ke splnění jejího cíle, kterým je trvalý růst počtu poboček a spokojených klientů, kteří se vrací. 

Marketingová strategie

Vypracovali jsme a realizujeme dlouhodobou kompletní marketingovou strategii, která zahrnuje ucelené spektrum marketingových nástrojů a aktivit, od průzkumu trhu a vizuálního stylu přes internetový marketing až po pravidelnou komunikaci se současnými zákazníky prostřednictvím věrnostního programu a CRM systému. Vše vychází z dobré znalosti potřeb zákazníků, které jsme zjistili vlastním marketingovým průzkumem. Díky promyšlené dlouhodobé komunikační kampani síť optik neustále rozšiřuje počet zákazníků a zvyšuje tržby.

Vizuální styl

Firma potřebovala nový vizuální styl, který by dobře komunikoval její hodnoty, kterými jsou například vysoká úroveň péče o zákazníky, využívání technologicky pokročilých přístrojů ve prospěch zákazníků apod. Navrhli jsme novou koncepci, kterou používáme při všech grafických výstupech, od webu po venkovní reklamu.

CRM systém

Nejlepší zákazníci jsou ti, kteří se vracejí a nakupují dlouhodobě. Pro to je ovšem třeba s nimi pracovat, pečovat o ně a správně s nimi komunikovat. Navrhli jsme koncepci zákaznického programu „Klub Optika Kocandová“ a zavedli pro optiky komplexní informační a CRM systém, který firmě umožnil nejenom zefektivnit procesy, ale i lépe pracovat se současnými i potenciálními zákazníky.

Na webu i offline

Vytvořili jsme nové webové stránky a staráme se o jejich optimalizaci pro vyhledávače. Rovněž spravujeme PPC kampaně na internetu a stránku na Facebooku. Zajišťujeme pravidelně komunikaci se zákazníky v lokalitách, kde optika působí, a to prostřednictvím venkovní reklamy, direkt mailu, pořádáním akcí apod. Při prezentaci firmy spolupracujeme například se známou zpěvačkou Naďou Urbánkovou.

Optika Šárka Kocandová

Šárka Kocandová provozuje síť optik na jižní Moravě a na Vysočině. Prodejny se nacházejí v Brně, Ivančicích, Jihlavě, Třebíči, Velkém Meziříčí a Znojmě.

Vyjádření zákazníka

S MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ jsme velice spokojeni. Ušetří nám to čas, peníze a nejdeme takovou tou cestou pokus-omyl. Jsme velice spokojeni s produkcí, všechny služby a zboží dostaneme včas a bez jakýchkoliv starostí. Kromě obvyklé propagace a aktivit jsme zavedli například komunitní marketing nebo CRM, což jsou cesty, které nám přinášejí zákazníky velice efektivním způsobem.

Šárka Kocandová
majitelka optiky
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace