Také B2B firma využije online marketing
zavřít a zpět

Také B2B firma využije online marketing

Společnost TOP servis působí na B2B trhu. Vyrábí kompletní systém prvků pro montáže kabelů, jehož základem jsou elektroinstalační kabelové žlaby. Klíčem k dobrému postavení firmy na trhu je důsledné a nepřetržité zaměření na specifické požadavky zákazníků. Nově se firma začala prezentovat také online. Nový web, internetový marketing i obsahový marketing přinášejí nové poptávky.

Nový web

Původní web topservisbrno.cz si již zasloužil změnu a proto jsme navrhli zcela nový web. Na základě podrobné analýzy firmy a uživatelského průzkumu zákazníků jsme navrhli strukturu webu a jeho grafiku. Nový web je pro uživatele přehlednější, lépe komunikuje hlavní přínosy firmy a vyzývá návštěvníky k akci.

PPC kampaně

PPC reklamy jsou jedním ze základů online marketingu. Na základě podrobné analýzy klíčových slov a analýzy konkurence jsme navrhli PPC kampaně pro Google i Seznam. Daří se nám dlouhodobě přivádět žádané potenciální zákazníky a zvyšovat efektivitu kampaní.

Obsahový marketing

Také v oblasti elektroinstalačních systémů využijí potenciální zákazníci informace o novinkách, návody na použití výrobků, případové studie apod. Pro TOP servis jsme navrhli a realizujeme komplexní strategii obsahového marketingu. Stanovili jsme cílové trhy, navrhli komunikační kanály a pravidelně připravujeme a publikujeme obsahové materiály.

Videa

Audiovizuální a vizuální média získávají na Internetu stále na důležitosti a to platí i pro B2B firmy. Pro TOP servis jsme na klíč připravili videa, které ukazují použití jejich výrobků v praxi. Pro videa jsme zajistili vše od napsání scénářů, přes natočení, postprodukci až po jejich export na Youtube.

TOP servis je přední výrobce elektroinstalačních kabelových žlabů a příslušenství pro montáž kabelových tras.

Vyjádření zákazníka

Díky spolupráci s Marketingovou kanceláří se pro naši společnost markantně zvýšil počet obchodních příležitostí a zároveň máme volné ruce k jejich realizaci.

Radim Kološ
obchodní ředitel
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace