Také spolehlivá stavební firma potřebuje marketing
zavřít a zpět

Také spolehlivá stavební firma potřebuje marketing

Dobré jméno a reference jsou základem marketingu stavební firmy OSP z Moravského Krumlova. Na nich stavíme web i kampaň pro obce. Stavební trh zažívá několik let po sobě pokles a udržet tržby minimálně na stejné úrovni je nelehký úkol i pro firmu, která má dobré jméno a široké portfolio služeb od stavebních prací přes prodejnu stavebnin až po vlastní betonárnu. Dosavadní marketingové aktivity již nestačily přinášet dostatek zakázek a z toho důvodu firma potřebovala fungující marketing. 

Webové stránky

Navrhli jsme a na klíč vytvořili web www.osp-mk.cz. Tento web jsme dělali na míru od projektu a modelu webu, přes grafiku a copywriting až po programování a jeho průběžnou aktualizaci. Tento web jsme optimalizovali pro vyhledávače (SEO) například díky kvalitním textům. Web dává důraz na silné stránky firmy - tradici, spolehlivost a dobré jméno podložené referencemi spokojených zákazníků. Nový web je přehledný a dobře sděluje přínosy firmy pro potenciální zákazníky.

Internetový marketing

Pro posílení pozic ve výsledcích vyhledávání na internetu jsme sestavili PPC kampaně pro Google i Seznam. Tyto kampaně internetové reklamy neustále spravujeme a optimalizujeme pro jejich vyšší výkonnost. Jednotlivé části kampaně internetového marketingu jsou připraveny speciálně pro každý obor firmy, tedy například pro výstavbu rodinných domů, stavbu střech, koupelnové studio, betonárnu apod.

Kontaktní kampaň

Jednou z cílových skupin firmy jsou obce. Pro oslovení obcí v regionu jsme navrhli a realizovali kontaktní kampaň. Všem starostům vybraných obcí jsme zaslali atraktivní zásilku obsahující užitečnou pomůcku pro jejich práci a informace o firmě OSP. Prostřednictvím následného telefonického hovoru jsme zjistili jejich aktuální potřebu stavebních prací v obci a navrhli přizvání OSP do výběrového řízení. Tato kampaň se setkala s velmi dobrým ohlasem a přinesla očekávané výsledky.

Produkce

Pro stavební společnost jsme vytvořili nový vizuální styl, který se odvíjel od redesignu původního logotypu. V současné době pro stavební společnost zajišťujeme veškeré marketingové aktivity od  grafických návrhů po produkci, jako je například telemarketing, adresný i neadresný direct mail či venkovní reklama.

OSP Moravský Krumlov

OSP Moravský Krumlov je středně velká stavební firma zajišující kompletní dodávku bytových, občanských i průmyslových staveb od projektu po interiéry.

Vyjádření zákazníka

S Marketingovou kanceláří.cz spolupracujeme dlouhodobě a jsme s její prací i přístupem velmi spokojeni. Zajišťují pro nás vše od menších věcí, jako jsou billboardy až po velké projekty, jako byl například nový web. Díky jejich službám a radám se nám daří efektivně využívat prostředky investované do marketingu a přivádět více zákazníků, než dříve.

Vlastimil Kocanda
Ředitel společnosti
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace