Tradiční filtry dostaly nový impulz
zavřít a zpět

Tradiční filtry dostaly nový impulz

Máme dobré filtry za dobrou cenu, ale naši potenciální zákazníci o tom neví a neumíme jim to sdělit - s takovýmto problémem za námi přišel pan Ing. Bohumil Kopečný, majitel společnosti Filtrex. Tato firma vyrábí a prodává filtry pro potravinářský průmysl, tedy pro vinaře, pivovary, výrobce olejů apod. Začali jsme od nového vizuálního stylu firmy a nového webu a díky tomu v současné době Filtrex dodává i do Číny, USA či Etiopie.

Nový vizuální styl Filtrex

Navrhli jsme moderní vizuální styl firmy, který zahrnuje novou barevnost, logotyp a který jsme rozpracovali také do dalších prvků firemní komunikace, jako jsou produktové listy, návody a další tiskoviny. Nový vizuální styl dobře komunikuje filozofii firmy.

Nové webové stránky

Původní webová prezentace společnosti Filtrex byla poplatná době svého vzniku. Měla velmi zastaralou grafiku a obsahovala prakticky jen technické popisy filtrů. Z tohoto důvodu jsme vytvořili nové webové stránky. Výsledkem naší práce je atraktivní a zákaznicky orientovaný web, který podporuje cíle firmy a pomáhá jí v získávání nových klientů. Pro vznik webu jsme zajistili vše - od návrhu struktury, přes grafiku a napsání textů až po programování.

SEO webu

K dosažení cílů, tedy získání předních pozic ve vyhledávačích jsme se zaměřili především na bezchybné programování a kvalitní texty. Nezapomněli jsme ani na budování zpětných odkazů. V dnešní době je pro vyhledávače rozhodující kvalitní obsah. Při tvorbě textů jsme dbali na to, aby byly výstižné a originální a aby obsahovaly dostatek klíčových slov. Díky tomu jsme pro firmu dosáhli přední pozice ve vyhledávání v Google i na Seznamu.

Internetový a online marketing

Pro český trh, ale i pro některé zahraniční země, například Španělsko či Rakousko pro Filtrex zajišťujeme PPC kampaně, které přivádí zájemce o potravinářské filtry na web firmy. Kampaně průběžně optimalizujeme a hlídáme jejich výkonnost. Kromě PPC kampaní realizujeme také inbound marketing, na základě informací z firmy například tvoříme její blog.

Filtrex

Filtrex je předním dodavatelem filtrů pro potravinářský průmysl s vysokou spolehlivostí a výkonem. Filtry vyrábí už více než dvacet let a dodává je do celého světa.

Vyjádření zákazníka

Marketing řešíme již tři roky ve spolupráci s firmou MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ. Tato spolupráce nám velmi pomohla v získávání nových zákazníků, především v zahraničí. V tomto roce jsme již dodali filtry do Etiopie, Číny,Německa, Litvy a na Slovensko.

Ing. Bohumil Kopečný
ředitel
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace