Větší prodej světel díky obsahovému marketingu
zavřít a zpět

Větší prodej světel díky obsahovému marketingu

Společnost Fulgur je jedním ze tří největších dodavatelů světel a světelných zdrojů na českém trhu. Různých typů osvětlení, od zářivek až po LED diody je celá řada a vyznat se v nich není jednoduché. Proto, aby společnost usnadnila svým zákazníkům výběr, využívá naši koncepci obsahového marketingu. Díky tomu získala pozici firmy, která je nejen prodejcem, ale také důvěryhodným rádcem a partnerem.

Audit marketingu

Na začátku spolupráce s firmou Fulgur jsme udělali marketingový audit. Podívali jsme se na vše, co ovlivňuje příjmy podniku a zjistili, zda využívá všechny možnosti jak získávat nové zákazníky. Na základě auditu jsme navrhli strategická marketingová opatření.

Nový web pro Fulgur

Původní web fulgur.cz již nesplňoval nároky kladené na moderní a efektivní webovu prezentaci. Na základě podrobné analýzy firmy a uživatelského průzkumu zákazníků jsme navrhli novou strukturu webu a jeho grafiku. Nový web je pro uživatele přehlednější a lze jej využít při realizaci strategie obsahového marketingu.

Obsahový marketing

Podstatou content marketingu je skutečnost, že pokud firma pravidelně a cíleně přináší hodnotné informace kupujícím, oni ji odmění svými nákupy a loajalitou. Pro Fulgur jsme navrhli a realizujeme ucelenou strategii obsahového marketingu, která zahrnuje vše od tvorby nákupních persón, přes publikační kalendář až po psaní blogu.

Ebook

Jedním z prvků obsahového marketingu společnosti Fulgur je ebook “Jak správně vybrat osvětlení pro váš domov”. Tento ebook, který jsem připravili na klíč, je určen pro všechny, kdo potřebují pomoc s výběrem správného světla. Díky tomu, že firma svým potenciálním zákazníkům takto pomáhá a vzdělává je, získává také jejich loajalitu.

Fulgur

Společnost Fulgur je jedním ze nejvýznamnějších a největších dodavatelů světel a světelných zdrojů na českém trhu.

Vyjádření zákazníka

Spolupráci s MARKETINGOVOU KANCELÁŘÍ.CZ hodnotím jako velmi přínosnou pro naši společnost. Pomohli nám vytvořit systém marketingových aktivit, který nám přivedl nové zákazníky. Líbí se mi, že výsledky těchto aktivit měří, vyhodnocují a optimalizují, takže stále přichází s novými nápady, jak náš marketing posunout ještě dál.

Ing. Milan Růžička
jednatel firmy
Chcete také uspět? Napište nám
31.3.2017
B2B firma GreinerPURtec výrazně zefektivnila svůj business díky špičkové marketingové strategii. Začali jsme od vizuálního stylu a pokračovali až ke katalogu a webu.
27.11.2015
Realizovali jsme linkbuilding pro třetího největšího výrobce dveří v Česku. Díky tomu se jeho web zviditelnil ve vyhledávačích. Přečtěte si, jak jsme postupovali.

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace