Větší prodej světel díky obsahovému marketingu
zavřít a zpět

Větší prodej světel díky obsahovému marketingu

Společnost Fulgur je jedním ze tří největších dodavatelů světel a světelných zdrojů na českém trhu. Různých typů osvětlení, od zářivek až po LED diody je celá řada a vyznat se v nich není jednoduché. Proto, aby společnost usnadnila svým zákazníkům výběr, využívá naši koncepci obsahového marketingu. Díky tomu získala pozici firmy, která je nejen prodejcem, ale také důvěryhodným rádcem a partnerem.

Audit marketingu

Na začátku spolupráce s firmou Fulgur jsme udělali marketingový audit. Podívali jsme se na vše, co ovlivňuje příjmy podniku a zjistili, zda využívá všechny možnosti jak získávat nové zákazníky. Na základě auditu jsme navrhli strategická marketingová opatření.

Nový web pro Fulgur

Původní web fulgur.cz již nesplňoval nároky kladené na moderní a efektivní webovu prezentaci. Na základě podrobné analýzy firmy a uživatelského průzkumu zákazníků jsme navrhli novou strukturu webu a jeho grafiku. Nový web je pro uživatele přehlednější a lze jej využít při realizaci strategie obsahového marketingu.

Obsahový marketing

Podstatou content marketingu je skutečnost, že pokud firma pravidelně a cíleně přináší hodnotné informace kupujícím, oni ji odmění svými nákupy a loajalitou. Pro Fulgur jsme navrhli a realizujeme ucelenou strategii obsahového marketingu, která zahrnuje vše od tvorby nákupních persón, přes publikační kalendář až po psaní blogu.

Ebook

Jedním z prvků obsahového marketingu společnosti Fulgur je ebook “Jak správně vybrat osvětlení pro váš domov”. Tento ebook, který jsem připravili na klíč, je určen pro všechny, kdo potřebují pomoc s výběrem správného světla. Díky tomu, že firma svým potenciálním zákazníkům takto pomáhá a vzdělává je, získává také jejich loajalitu.

Fulgur

Společnost Fulgur je jedním ze nejvýznamnějších a největších dodavatelů světel a světelných zdrojů na českém trhu.

Vyjádření zákazníka

Pomohli nám vytvořit systém marketingových aktivit, který nám přivedl nové zákazníky. Líbí se mi, že výsledky těchto aktivit měří, vyhodnocují a optimalizují, takže stále přichází s novými nápady, jak náš marketing posunout ještě dál.

Ing. Milan Růžička
jednatel firmy
Chcete také uspět? Napište nám
3.7.2020
Nová korporátní identita není jednoduchá změna. Ovšem v určitém období firmy bývá nezbytná. Vtiskne i tradičním a dlouholetým značkám na trhu nový punc, který přiláká zákazníky a odliší ji od konkurence.

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.