Vysoký nárůst zakázek díky internetu
zavřít a zpět

Vysoký nárůst zakázek díky internetu

Jak se stát vedoucí firmou ve své branži v Česku? Ke kvalitním službám a dobrým cenám přidejte fungující marketing a je to. Firma oekoplan Czech Republic nabízí dvě služby v oblasti hospodaření s energiemi při provozu budov. Díky legislativě se na trhu s průkazy energetické náročnosti budov otevřely velké možnosti. Stručně řečeno, každý kdo staví nebo opravuje dům, či provozuje administrativní budovu, musí průkaz mít. Jak však zajistit, aby si jej nechal vypracovat právě ve firmě oekoplan?

Marketingová strategie

K získání velkého podílu na trhu s průkazy energetické náročnosti budov přispěla dobrá marketingová strategie, která zahrnovala i návrh cenové politiky, návrh interních procesů pro zpracování zakázek, návrh organizační struktury a popis pracovních pozic, systém práce s firemními zákazníky a zejména efektivní internetový marketing.  

Web a PPC

Navrhli jsme, vytvořili a spravujeme web www.ePrukaz.cz, pro který rovněž provádíme SEO a optimalizaci internetové reklamy (PPC). Díky těmto webovým stránkám a jejich dobré propagaci na Internetu firma rychle získala stovky nových zákazníků, což představuje čtyřnásobný nárůst. Práce zahrnovaly kompletní tvorbu webu, tedy návrh, model webu (wireframe), design webu, programování i správu webu.

CRM systém

S firmou oekoplan jsme také spolupracovali na implementaci CRM systému (řízení vztahu se zákazníky) včetně instalace potřebné informační infrastruktury. CRM umožnilo zrychlit a zefektivnit postupy a práce spojené se získáváním nových zákazníků.

Získávání klientů

Zákazníci nechodí sami, nebo aspoň ne od samého začátku. Pro získání prvních zákazníků jsme zajišťovali mimo jiné také telemarketing, formulaci obchodní nabídky a další věci. Dobrá nabídky se také neobejde bez profesionálního vizuálního ztvárnění. Pro oekoplan jsme proto také vytvořili také nový vizuální styl, který dobře sděluje základní hodnoty firmy a její přínos pro klienty.

Oekoplan Czech Republic s. r. o.

Firma oekoplan Czech Republic nabízí služby v oblasti úspor energií. Jde o vypracování průkazů energetické náročnosti budov a také o analýzu a bezplatnou realizaci úsporných opatření.

Vyjádření zákazníka

Díky radám a práci partnerů z MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ jsme v obchodní činnosti naší firmy zaznamenali první výsledky po dvou až třech týdnech a za tři měsíce se náš obrat zvýšil asi o 30 %.

Ing. Bruno Vallance
jednatel firmy
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace