Web pro SOLO se 175 letou tradicí
zavřít a zpět

Web pro SOLO se 175 letou tradicí

Skloubit dlouhou historii firmy a moderní webovou prezentaci - to byl úkol, který nám dala společnost SOLO MATCHES & FLAMES, která navazuje na tradici SOLO Sušice.

Původní web

Původní webová prezentace společnosti SOLO byla graficky zastaralá a nesplňovala nároky na moderní web. Nebyla například responzivní, takže nefungovala dobře pro návštěvníky webu z mobilů a tabletů.

Nový web

Pro SOLO jsme vytvořili graficky atraktivní a technologicky moderní web, který podporuje cíle firmy a dobře komunikuje hodnoty firmy. Tvorbu webu jsme zajistili na klíč - od návrhu struktury webu, přes grafiku, copywriting a až po programování a SEO. Samozřejmostí je responzivita webu.

Jazykové verze webu

Web plní jiné cíle v případě tuzemských a zahraničních návštěvníků. V případě potenciálních zákazníků ze zahraničí je cílem získat poptávku na dodávku zboží. Tomu jsme přizpůsobili jednotlivé jazykové verze webu.

Internetový marketing

Pro zahraniční země jsme navrhli promyšlené PPC kampaně, které mají za úkol oslovit potenciální odběratele zboží z produkce SOLO.

SOLO MATCHES & FLAMES

SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je předním prodejcem zápalek a plamenných výrobků na tuzemských i zahraničních trzích.
Společnost dodává produkty především se značkou SOLO a navazuje na více než 175 letou historii výroby a obchodu se zápalkami.

Vyjádření zákazníka

Potřebovali jsme propojit webovou prezentaci tradičního brandu zápalek SOLO, který má 175 letou historii s moderním elektronickým prostředím a zároveň také s novým designem pro celou kategorii "plamenů". Pracovníkům Marketingové Kanceláře se podařilo splnit naše zadání velmi dobře.

Pavel Helešic
ředitel
Chcete také uspět? Napište nám
3.7.2020
Nová korporátní identita není jednoduchá změna. Ovšem v určitém období firmy bývá nezbytná. Vtiskne i tradičním a dlouholetým značkám na trhu nový punc, který přiláká zákazníky a odliší ji od konkurence.

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt

zavřít

Vyplňte položky označené *.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Nebojte, spamovat Vás nebudeme.