Webdesign a UX

Webdesign a UX

Vytvořit webové stránky dnes umí kde kdo, ale vytvořit obchodně úspěšný web jen málokdo. Základem skutečně fungujícího webu je kvalitní webdesign a UX (uživatelská přívětivost). A o co vlastně jde? O promyšlený návrh takové struktury a podoby webu, který bude opravdu plnit to, co od něj očekáváte.

  • Vytvoříme pro vás skutečně fungující a úspěšné webové stránky.
  • Web není jen grafika či texty, základ je poznat vaše uživatele.
  • Posuneme vaši webovou prezentaci do vyšší ligy.

WEB JE VÍC NEŽ JEN GRAFIKA A TEXTY

Nakreslit web a naplnit ho obsahem bez webdesignu a UX projektu je jako postavit dům bez plánů. Skutečně fungující web vychází z potřeb vašich uživatelů, ne naopak. Proto začínáme od průzkumu vašich zákazníků, od znalosti vašich cílů a pokračujeme přes model webu až ke špičkové grafice a obsahu odpovídajícímu na dotazy čtenářů.

WEBDESIGN A UX PRO BRNO, CELOU ČR I SVĚT

Návrhy kvalitních webů jsme vytvořili pro velké i malé firmy z Brna, ale i třeba z Chorvatska či Austrálie. Tvorba webu má svá pravidla a my máme velké zkušenosti s webdesignem a UX. Naše projekty, které vznikly na základě promyšleného webdesignu, si můžete prohlédnout v referencích.

DOBRÝ WEBDESIGN ZVÝŠÍ KONVERZE WEBU

Každý web má jiné cíle. Některý má přímo prodat, na jiném sbíráte poptávky. Proto je třeba vědět, jak web a jeho prvky navrhnout tak, aby plnil to, co od něj čekáte. Je lepší zelené tlačítko vpravo nebo červené vlevo? My to víme a rádi vám s vytvořením dobrého webu pomůžeme.

Zjistěte více o tvorbě webdesignu

Chtějte profesionální marketing

MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ  nám ušetří čas i peníze a nejdeme tak cestou pokus-omyl. Jsme velice spokojeni s produkcí, všechny služby a zboží dostaneme včas a bez jakýchkoliv starostí. Kromě obvyklé propagace a aktivit jsme zavedli například komunitní marketing nebo CRM, což jsou cesty, které nám přinášejí zákazníky velice efektivním způsobem.

Šárka Kocandová
majitelka optiky
Optika Šárka Kocandová