Webové stránky pro malé i velké firmy
zavřít a zpět

Webové stránky pro malé i velké firmy

Hezké a přesvědčivé webové stránky jsou v současné době klíčovým prvkem komunikace a propagace v téměř každém oboru. Ať jde o stavební firmu trhu nebo masážní studio, dobrý web dokáže přesvědčit jeho návštěvníky o tom, že firma jim může pomoci s jejich problémem. Díky promyšleným a funkčním webům tak naši klienti získávají více poptávek z Internetu.

Web pro jazykovou školu LITE

Pro jazykovou školu LITE Jihlava jsme vytvořili web, který slouží pro získání zájemců o její letní kurzy angličtiny. Web vybízí zájemce k přihlášení na ukázkovou hodinu angličtiny zdarma a s tím spojené zapojení se do soutěže o kurz angličtiny. Díky internetovému marketingu a tomuto webu jazyková škola získala desítky kontaktů a nových žáků.

Webové stránky Koupelny Jelínek

Stavební firma Koupelny Jelínek se zaměřuje na rekonstrukce koupelen, kuchyní a renovace bytového umakartového jádra, nicméně nabízí i celé přestavby domů na klíč. Díky novému webu s hezkou grafikou a přesvědčivým sdělením získává stavební firma více poptávek od uživatelů Internetu než dříve.

Nový web pro masážní studio

SENstudio je brněnské masážní studio specializované na thajské masáže. Jeho majitelka si zakládá na tom, že masérky studia získávají zkušenosti přímo v Thajsku. Díky novému webu studio lépe komunikuje svoje výhody a přínosy pro zákazníky a získává více objednávek na masáže z internetu.

Web pro právní kancelář Top Legal

Top Legal je brněnskou právní kanceláří, která poskytuje široké spektrum služeb z oblasti obchodního i civilního práva. Prostřednictvím svého nového webu chtěla zejména přestavit své služby a přesvědčit své potenciální klienty a partnery o erudovanosti, schopnostech a zkušenostech svých právníků. Zaměření firmy odpovídá zvolená barevnost webu i celkový styl komunikace.

Koupelny Jelínek

Top Legal je brněnskou právní kanceláří, která poskytuje široké spektrum služeb z oblasti obchodního i civilního práva.

Vyjádření zákazníka

Potřeboval jsem web rychle kvůli jednomu výběrovému řízení, aby se zájemce mohl podívat na naši práci. V MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ mi vyšli vstříc a udělali web rychle a za dobrou cenu.

Marián Jelínek
majitel
Chcete také uspět? Napište nám

Registrujte se do newsletteru a získávejte aktuální informace